Olath Deis - černý trh - výkupčí kožešnických výrobků

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Urlraen
Rytíř
Posts: 745
Joined: 09:42 02. Nov 2009

Olath Deis - černý trh - výkupčí kožešnických výrobků

Post by Urlraen »

Výkupčí nevykupuje nic ze stolku. Pokaždé musim vyskládat všechno co nechci prodat na stolek a vybrat možnost "prodám to co mám u sebe". Jinak věc neprodám. Při výběru v dialogu "prodám to co je na stolku" vždy zahlásí, že tam není nic co by ho zajímalo.
Mohl by to někdo opravit? Už jsem takhle přišel o pár vylouhovaných kožek co zůstali zapomenutý v inventáři. :)
Urlraen Zau'ndar - Vůdce klanu Zau'ndar.

Hladový pes loví nejlíp.

Drowí mysl
InHuMan
Nováček
Posts: 6
Joined: 12:23 26. Sep 2009

Re: Olath Deis - černý trh - výkupčí kožešnických výrobků

Post by InHuMan »

Urlraen wrote:Výkupčí nevykupuje nic ze stolku. Pokaždé musim vyskládat všechno co nechci prodat na stolek a vybrat možnost "prodám to co mám u sebe". Jinak věc neprodám. Při výběru v dialogu "prodám to co je na stolku" vždy zahlásí, že tam není nic co by ho zajímalo.
Mohl by to někdo opravit? Už jsem takhle přišel o pár vylouhovaných kožek co zůstali zapomenutý v inventáři. :)
Potvrzuji tento bug, obchodník nevykupuje předměty ze stolku.
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Olath Deis - černý trh - výkupčí kožešnických výrobků

Post by Theogil I »

Použijte stolek vedle .... myslím že to je truhlář a pak si promluvte s kožešnicí, mělo by to fungovat. Alespoň tak tomu bývalo.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Locked