Page 1 of 1

Olath Deis - černý trh - výkupčí kožešnických výrobků

Posted: 00:35 03. Nov 2009
by Urlraen
Výkupčí nevykupuje nic ze stolku. Pokaždé musim vyskládat všechno co nechci prodat na stolek a vybrat možnost "prodám to co mám u sebe". Jinak věc neprodám. Při výběru v dialogu "prodám to co je na stolku" vždy zahlásí, že tam není nic co by ho zajímalo.
Mohl by to někdo opravit? Už jsem takhle přišel o pár vylouhovaných kožek co zůstali zapomenutý v inventáři. :)

Re: Olath Deis - černý trh - výkupčí kožešnických výrobků

Posted: 00:39 03. Nov 2009
by InHuMan
Urlraen wrote:Výkupčí nevykupuje nic ze stolku. Pokaždé musim vyskládat všechno co nechci prodat na stolek a vybrat možnost "prodám to co mám u sebe". Jinak věc neprodám. Při výběru v dialogu "prodám to co je na stolku" vždy zahlásí, že tam není nic co by ho zajímalo.
Mohl by to někdo opravit? Už jsem takhle přišel o pár vylouhovaných kožek co zůstali zapomenutý v inventáři. :)
Potvrzuji tento bug, obchodník nevykupuje předměty ze stolku.

Re: Olath Deis - černý trh - výkupčí kožešnických výrobků

Posted: 09:46 03. Nov 2009
by Theogil I
Použijte stolek vedle .... myslím že to je truhlář a pak si promluvte s kožešnicí, mělo by to fungovat. Alespoň tak tomu bývalo.