Page 1 of 1

Neplatné jméno a heslo

Posted: 12:40 13. Nov 2009
by Minde
mám menší problém. Když se připojuju na notebooku do hry, napíšu jméno heslo a dám příhlásit. Akorát mi to hodí hlášku, že mám špatné heslo nebo jméno. ovšem problém je v tom že oboje je správné. Pokud to zkusim několikrát opakovat tak se to časem podaří. a když to potom zkoušim na stolním pc, tak se přihlásim na první pokus a vše je OK.

typuju, že to bude chyba někde v mém notebooku

tak kdyby někdo měl s tímto zkušenost, a poradil jak to napravit tak bych byl vážně rád.

nevěděl jsem kam to zařadit, tak doufám, že nikoho neotravuju :)

Re: Neplatné jméno a heslo

Posted: 13:15 13. Nov 2009
by Manas
Hoj zkus tohle....
Tu je cesta C:\WINDOWS\system32\drivers\etc

Je tam soubor Host otevri ho v textaku a pripis tam radek.... 127.0.0.2 nwmaster.bioware.com
Pak by to melo normalne bezet mel sem ten samej problem :wink:

Re: Neplatné jméno a heslo

Posted: 13:59 13. Nov 2009
by kucik
Máš registraci na bioware? Jseš si jistej, že píšeš to jméno a heslo správně? Máš zaškrtnutý jeho zapamatování?

Tohle slyšim asi prvně.

Re: Neplatné jméno a heslo

Posted: 14:22 13. Nov 2009
by Tretas
Tohle se děje u neoriginálních verzí.

Jednoduše na neoriginální verzi je možné mít jen jeden funkční účet, pokud tam nemáš ten řádek, jak píše Manas.

A kuciku určitě jses s tím setkal když jsi mi radil jak to vyřešit. :)

Re: Neplatné jméno a heslo

Posted: 14:28 13. Nov 2009
by kucik
Tretas wrote:Tohle se děje u neoriginálních verzí.

Jednoduše na neoriginální verzi je možné mít jen jeden funkční účet, pokud tam nemáš ten řádek, jak píše Manas.

A kuciku určitě jses s tím setkal když jsi mi radil jak to vyřešit. :)
Ty jsi neměl registraci na bioware, takže ses tam nepřihlásil nikdy. Né že ti to někdy fungovalo a někdy ne.

Re: Neplatné jméno a heslo

Posted: 15:03 13. Nov 2009
by innfra
Tretas wrote:Tohle se děje u neoriginálních verzí.

Jednoduše na neoriginální verzi je možné mít jen jeden funkční účet, pokud tam nemáš ten řádek, jak píše Manas.
Mám originálku ze score a účet na bioware jde založit jen jeden. U neoriginálního klíče jsem si účet ani nevytvořil.

Re: Neplatné jméno a heslo

Posted: 13:06 16. Jan 2010
by laty
Mám ten samý problém s tím,že po přidání řádku žádná změna-jen se přihlašuju delší dobu do hry a nemůžu připojit na "master server"(?).Přihlášení na netu pořád "Neplatné jméno/heslo"

Re: Neplatné jméno a heslo

Posted: 13:15 16. Jan 2010
by Sorrow
Kdy si naposledy hral/a?
Kucik neco promazaval co se dlouhou dobu nepouzivalo.
Mozna sem ale mimo ja.

Re: Neplatné jméno a heslo

Posted: 13:40 16. Jan 2010
by kucik
Pokud ti to hlasi neplatne heslo, tak se prihlasujes na bioware a tudiz ten radek v hosts nemas.