Page 1 of 3
No co to sakra je ?
Posted: 18:11 14. Nov 2009
by innfra
Tak už toho mám dost, přetekli mi nervy... nestačí že mám depku, protože si v mém stavu nemůžu, zacraftit, nemůžu si ani pořádně zaRPit a když dole potkám nějakou horu sádla a oživim jí, tak nejen že rozseká okolo stojící koboldy(to bych pochopil), ale když jí téměř mrtev dám pod krk meč, tak si klidně odejde s tim že jí nebavim. Thx už mě tohle nebaví, buď semnou něco dělejte OÚ, nebo se zamyslete trochu, určitě to neni zas tak obtížný, když už máte teda být ti "dobří"
Re: No co to sakra je ?
Posted: 18:19 14. Nov 2009
by skaarks
Ta postava je ma. a co je za problem? Postava je hloupa a radsi umre podrezanim krku, nez aby se nechala vzpovidat, mucit ci cokoliv jineho. proto sem sel hoodne pomalu smerem k mestu (pred kterym sem se i na 10 sekund aspon zastavil) davaje ti sanci me zabit.
jak ti mam rici jasneji, at me zabijes ? prastit te sem nemoh, bo si byl v invis ci sanctuary.
ze si me neprastil mi prislo jako ze tva postava taky na to nema nekoho prastit. tak sem sel do avizovane hospody.
podle me si me neprastil, aby si prave pred branou do hagolu (kde ses pak hend odlogl.. jeslti to nahodou nebude kvuli surovinam..) neztratil vyhodu proti ostatnim podtemnakum v naboostenosti ale to je jina pisnicka...
Re: No co to sakra je ?
Posted: 18:25 14. Nov 2009
by innfra
To jako že máš pod krkem meč a jsi skoro mrtvej ti vůbec nic neříká ? Tak to je v tom případě blbost protože by se tím pohybem musela tvá postava napíchnout na ten meč a každá postava si prostě váží svýho života, k čemu by pak byla na tomto světě ? Za další nemůžu útočit když tě mám friendly, což má mít každej podtemnák nastavený automaticky, takže než bych to stihnul si přepnout, to jsi taky mohl udělat, sám abych tě mohl praštit, když jsi chtěl tolik umřít. Tu tvou hru jsem nepochopil a ať mi to prosím nějaké DM vysvětlí...
Re: No co to sakra je ?
Posted: 18:33 14. Nov 2009
by DenGrasse
Každá postava, kteráumí používat zbraň, ví, jak funguje, takže výmluva, že postava je hloupá než aby pochopila hrozbu je hloupá.
Pokud příště někdo řekne, že radši zemře, než by to či ono, budeme to brát jako souhlas s permanentní smrtí postavy.
Re: No co to sakra je ?
Posted: 18:36 14. Nov 2009
by innfra
Thx, to jsem si dneska zase zahrál

Re: No co to sakra je ?
Posted: 18:50 14. Nov 2009
by skaarks
DenGrasse wrote:
Pokud příště někdo řekne, že radši zemře, než by to či ono, budeme to brát jako souhlas s permanentní smrtí postavy.
aspoň hraju dle svého poslání boha a budu dlít ve valhale do konce věků...
ad forum:
Gordul oceňuje statečnost a rád vidí své věrné umírat ve statečném boji proti přesile nepřátel. Ty nejstatečnější pak Gordul obdaří svou božskou přízní a tito šampioni mu poté navěky slouží jako jeho elitní berserkři.
Nesnáší strach a zbabělost.
Re: No co to sakra je ?
Posted: 18:54 14. Nov 2009
by artaxas
omlouvám se že se do toho montuju,ale není náhodou screen se začerněným tellem jako nevěrohodné?
Re: No co to sakra je ?
Posted: 19:01 14. Nov 2009
by DenGrasse
skaarks wrote:ad forum:
Gordul oceňuje statečnost a rád vidí své věrné umírat ve statečném boji proti přesile nepřátel. Ty nejstatečnější pak Gordul obdaří svou božskou přízní a tito šampioni mu poté navěky slouží jako jeho elitní berserkři. Nesnáší strach a zbabělost.
Jasně. Ale odejít pokud ti někdo vyhrožuje smrtí je podle Gordula zcela určitě zbabělost, protožes ho měl zabít
PS: Gordul je bůh krve, krvežíznovosti a berserkrů - něco jako chladné pohrdání atd. je mu zcela cizí...
artaxas wrote:omlouvám se že se do toho montuju,ale není náhodou screen se začerněným tellem jako nevěrohodné?
Pro Theogila nebo někoho možná ano. Ale nevšiml jsem si že by ho protistrana rozporovala nebo předložila vlastní, odlišný...
Re: No co to sakra je ?
Posted: 19:06 14. Nov 2009
by Lord_Berserk
artaxas wrote:omlouvám se že se do toho montuju,ale není náhodou screen se začerněným tellem jako nevěrohodné?
mozna sem slepej ale zadny zacerneni ve screenu nevidim

Re: No co to sakra je ?
Posted: 19:10 14. Nov 2009
by Sobik
Lord_Berserk wrote:artaxas wrote:omlouvám se že se do toho montuju,ale není náhodou screen se začerněným tellem jako nevěrohodné?
mozna sem slepej ale zadny zacerneni ve screenu nevidim

Poradím: Nahoře.

Re: No co to sakra je ?
Posted: 19:11 14. Nov 2009
by innfra
Omg tak jsem tam kecal se zachym po telu a nemusí každej vědět o čem jsme si psali...
Děkuju že máš o to takový zajem
BTW přesila tam nebyla, byla tam jen holka s křídlama, co tě oživila a jen se stebou snažila komunikovat...
Edit: začerněný dialogy jsem viděl všude na fóru, tak nevim co proti tomu máš... jo vlastně to že jsem zabil esuli a je mi to líto, ale z hlediska příběhu se to muselo stát.
Re: No co to sakra je ?
Posted: 19:14 14. Nov 2009
by Lord_Berserk
Sobik wrote:Lord_Berserk wrote:artaxas wrote:omlouvám se že se do toho montuju,ale není náhodou screen se začerněným tellem jako nevěrohodné?
mozna sem slepej ale zadny zacerneni ve screenu nevidim

Poradím: Nahoře.


jojo dobre sem slepej
Re: No co to sakra je ?
Posted: 19:20 14. Nov 2009
by artaxas
Lord_Berserk wrote:

jojo dobre sem slepej
jo si slepý

, a navíc tohle je flame, tady to vře a já jen přikládám pod kotel.
Re: No co to sakra je ?
Posted: 19:22 14. Nov 2009
by Sobik
innfra wrote:Omg tak jsem tam kecal se zachym po telu a nemusí každej vědět o čem jsme si psali...
Děkuju že máš o to takový zajem

co proti tomu máš... jo vlastně to že jsem zabil esuli a je mi to líto, ale z hlediska příběhu se to muselo stát.
Zřejmě narážel na podobný incident (Topic Bumovo "RP"), kde se mi dostalo pomalu pranýřování za to, že jsem začernil telly.

A když už jsme u toho:
V mém případě: Bum ignoroval moje hraní, dál si mlel svoje. Naštval jsem se a dal to na forum. Výsledek: Já přeháním, dávám na forum každou blbost a ještě je podporuju cenzurovanými screeny.
V tomto případě: Skaars ignoroval Innfrovo hraní a odešel. Innfra se naštval a dal to na forum. Výsledek: Pokud by se to opakovalo, následuje permanentní smrt.
Re: No co to sakra je ?
Posted: 19:23 14. Nov 2009
by Esuliams
innfra wrote:
Edit: začerněný dialogy jsem viděl všude na fóru, tak nevim co proti tomu máš... jo vlastně to že jsem zabil esuli a je mi to líto, ale z hlediska příběhu se to muselo stát.
Co co já? Nějak nechápu proč se tu řeším já... Vysvětlí mi to někdo?