No co to sakra je ?

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

No co to sakra je ?

Post by innfra »

Tak už toho mám dost, přetekli mi nervy... nestačí že mám depku, protože si v mém stavu nemůžu, zacraftit, nemůžu si ani pořádně zaRPit a když dole potkám nějakou horu sádla a oživim jí, tak nejen že rozseká okolo stojící koboldy(to bych pochopil), ale když jí téměř mrtev dám pod krk meč, tak si klidně odejde s tim že jí nebavim. Thx už mě tohle nebaví, buď semnou něco dělejte OÚ, nebo se zamyslete trochu, určitě to neni zas tak obtížný, když už máte teda být ti "dobří" :?
Thalie 1.9_0002q.jpg
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
skaarks
Nováček
Posts: 20
Joined: 19:37 17. May 2009

Re: No co to sakra je ?

Post by skaarks »

Ta postava je ma. a co je za problem? Postava je hloupa a radsi umre podrezanim krku, nez aby se nechala vzpovidat, mucit ci cokoliv jineho. proto sem sel hoodne pomalu smerem k mestu (pred kterym sem se i na 10 sekund aspon zastavil) davaje ti sanci me zabit.

jak ti mam rici jasneji, at me zabijes ? prastit te sem nemoh, bo si byl v invis ci sanctuary.

ze si me neprastil mi prislo jako ze tva postava taky na to nema nekoho prastit. tak sem sel do avizovane hospody.

podle me si me neprastil, aby si prave pred branou do hagolu (kde ses pak hend odlogl.. jeslti to nahodou nebude kvuli surovinam..) neztratil vyhodu proti ostatnim podtemnakum v naboostenosti ale to je jina pisnicka...
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: No co to sakra je ?

Post by innfra »

To jako že máš pod krkem meč a jsi skoro mrtvej ti vůbec nic neříká ? Tak to je v tom případě blbost protože by se tím pohybem musela tvá postava napíchnout na ten meč a každá postava si prostě váží svýho života, k čemu by pak byla na tomto světě ? Za další nemůžu útočit když tě mám friendly, což má mít každej podtemnák nastavený automaticky, takže než bych to stihnul si přepnout, to jsi taky mohl udělat, sám abych tě mohl praštit, když jsi chtěl tolik umřít. Tu tvou hru jsem nepochopil a ať mi to prosím nějaké DM vysvětlí...
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: No co to sakra je ?

Post by DenGrasse »

Každá postava, kteráumí používat zbraň, ví, jak funguje, takže výmluva, že postava je hloupá než aby pochopila hrozbu je hloupá.

Pokud příště někdo řekne, že radši zemře, než by to či ono, budeme to brát jako souhlas s permanentní smrtí postavy.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: No co to sakra je ?

Post by innfra »

Thx, to jsem si dneska zase zahrál :(
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
skaarks
Nováček
Posts: 20
Joined: 19:37 17. May 2009

Re: No co to sakra je ?

Post by skaarks »

DenGrasse wrote: Pokud příště někdo řekne, že radši zemře, než by to či ono, budeme to brát jako souhlas s permanentní smrtí postavy.
aspoň hraju dle svého poslání boha a budu dlít ve valhale do konce věků...

ad forum:
Gordul oceňuje statečnost a rád vidí své věrné umírat ve statečném boji proti přesile nepřátel. Ty nejstatečnější pak Gordul obdaří svou božskou přízní a tito šampioni mu poté navěky slouží jako jeho elitní berserkři. Nesnáší strach a zbabělost.
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Re: No co to sakra je ?

Post by artaxas »

omlouvám se že se do toho montuju,ale není náhodou screen se začerněným tellem jako nevěrohodné?
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: No co to sakra je ?

Post by DenGrasse »

skaarks wrote:ad forum:
Gordul oceňuje statečnost a rád vidí své věrné umírat ve statečném boji proti přesile nepřátel. Ty nejstatečnější pak Gordul obdaří svou božskou přízní a tito šampioni mu poté navěky slouží jako jeho elitní berserkři. Nesnáší strach a zbabělost.
Jasně. Ale odejít pokud ti někdo vyhrožuje smrtí je podle Gordula zcela určitě zbabělost, protožes ho měl zabít :wink:

PS: Gordul je bůh krve, krvežíznovosti a berserkrů - něco jako chladné pohrdání atd. je mu zcela cizí...
artaxas wrote:omlouvám se že se do toho montuju,ale není náhodou screen se začerněným tellem jako nevěrohodné?
Pro Theogila nebo někoho možná ano. Ale nevšiml jsem si že by ho protistrana rozporovala nebo předložila vlastní, odlišný...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: No co to sakra je ?

Post by Lord_Berserk »

artaxas wrote:omlouvám se že se do toho montuju,ale není náhodou screen se začerněným tellem jako nevěrohodné?
mozna sem slepej ale zadny zacerneni ve screenu nevidim :wink:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Sobik
Rytíř
Posts: 717
Joined: 08:27 12. Apr 2009
Location: Praga

Re: No co to sakra je ?

Post by Sobik »

Lord_Berserk wrote:
artaxas wrote:omlouvám se že se do toho montuju,ale není náhodou screen se začerněným tellem jako nevěrohodné?
mozna sem slepej ale zadny zacerneni ve screenu nevidim :wink:
Poradím: Nahoře. ;)
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: No co to sakra je ?

Post by innfra »

Omg tak jsem tam kecal se zachym po telu a nemusí každej vědět o čem jsme si psali...
Děkuju že máš o to takový zajem :roll:
BTW přesila tam nebyla, byla tam jen holka s křídlama, co tě oživila a jen se stebou snažila komunikovat...

Edit: začerněný dialogy jsem viděl všude na fóru, tak nevim co proti tomu máš... jo vlastně to že jsem zabil esuli a je mi to líto, ale z hlediska příběhu se to muselo stát.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: No co to sakra je ?

Post by Lord_Berserk »

Sobik wrote:
Lord_Berserk wrote:
artaxas wrote:omlouvám se že se do toho montuju,ale není náhodou screen se začerněným tellem jako nevěrohodné?
mozna sem slepej ale zadny zacerneni ve screenu nevidim :wink:
Poradím: Nahoře. ;)
:mrgreen: jojo dobre sem slepej
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Re: No co to sakra je ?

Post by artaxas »

Lord_Berserk wrote: :mrgreen: jojo dobre sem slepej
jo si slepý :twisted: , a navíc tohle je flame, tady to vře a já jen přikládám pod kotel.
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
User avatar
Sobik
Rytíř
Posts: 717
Joined: 08:27 12. Apr 2009
Location: Praga

Re: No co to sakra je ?

Post by Sobik »

innfra wrote:Omg tak jsem tam kecal se zachym po telu a nemusí každej vědět o čem jsme si psali...
Děkuju že máš o to takový zajem :roll: co proti tomu máš... jo vlastně to že jsem zabil esuli a je mi to líto, ale z hlediska příběhu se to muselo stát.
Zřejmě narážel na podobný incident (Topic Bumovo "RP"), kde se mi dostalo pomalu pranýřování za to, že jsem začernil telly. ;)
A když už jsme u toho:
V mém případě: Bum ignoroval moje hraní, dál si mlel svoje. Naštval jsem se a dal to na forum. Výsledek: Já přeháním, dávám na forum každou blbost a ještě je podporuju cenzurovanými screeny.
V tomto případě: Skaars ignoroval Innfrovo hraní a odešel. Innfra se naštval a dal to na forum. Výsledek: Pokud by se to opakovalo, následuje permanentní smrt.
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Re: No co to sakra je ?

Post by Esuliams »

innfra wrote: Edit: začerněný dialogy jsem viděl všude na fóru, tak nevim co proti tomu máš... jo vlastně to že jsem zabil esuli a je mi to líto, ale z hlediska příběhu se to muselo stát.
Co co já? Nějak nechápu proč se tu řeším já... Vysvětlí mi to někdo?
Locked