Page 1 of 1

Ke Stažení

Posted: 03:20 29. Nov 2009
by Modrovousice
Po prvním restartu po posledních změnách mi to zahlásilo toto:
Chybí thalie_cfg_1_3.hak

No a starší to být nemůže pač to mám vše a nic z toho nového to není. Takže prosím opravit nějak jinak si myslím asi nikdo krom tvůrce nezahraje :)

Re: Ke Stažení

Posted: 03:29 29. Nov 2009
by DenGrasse
Mně funguje všechno normálně... a hak thalie_cfg_1_3.hak by se už neměl používat, ne? místo něj je právě thalie_cfg_1_5.hak

Re: Ke Stažení

Posted: 03:33 29. Nov 2009
by Modrovousice
*drbe se na hlavě* Tak kjá fakt nevím, pořád mi to hlásí to co jsem psala. Zkusila jsem přejmenovat ten hak z 5 na 3 a to mě to zase pro jistotu teleportovalo do jiného města :D. Jsi si jistý že v souborech nemáš tenhle hak?

Re: Ke Stažení

Posted: 03:39 29. Nov 2009
by venomeq
Taktez se mi deje to same....stahnuto pres Win comandera rozbalene do prislusnych slozek a pri nacitani herni obrazovky na server to vypise to same.

Re: Ke Stažení

Posted: 04:05 29. Nov 2009
by Sapal
Já jsem ten HAK exp našel (na stránce je pořád ke stažení, akorát na něj neni přímej odkaz), ale začali se dít divný věci...třeba Podtemno je...úplně překopaný a mám prázdnej trezor.

Re: Ke Stažení

Posted: 04:11 29. Nov 2009
by InHuMan
Můžete někdo někam hodit seznam všech souborů (s jejich MD5 součty) co bych měl mít pro hraní na serveru? Začínám v tom mít trošičku bordel :) Díky...

Re: Ke Stažení

Posted: 09:20 29. Nov 2009
by Esuliams
Také se mě nejde dostat do hry... hlásí mě to samé

Re: Ke Stažení

Posted: 10:31 29. Nov 2009
by Modrovousice
Když ten hak přejmenujete z 5 na 3 tak vás to do hry pustí ale pozor, nevím co to způsobí. Mě to vyhodilo do jiného města :) ale jinak zatím další nelechy jsem nezaznamenala.

Re: Ke Stažení

Posted: 11:39 29. Nov 2009
by Agnoros
hehe že by restruktualizace thalie?

Re: Ke Stažení

Posted: 12:28 29. Nov 2009
by Agnoros
tak mi to udělalo totéž ... hmm zajimalo by mne co na to Weřejná Bezpečnost :D řekne

Re: Ke Stažení

Posted: 12:37 29. Nov 2009
by Agnoros
Sapal wrote:Já jsem ten HAK exp našel (na stránce je pořád ke stažení, akorát na něj neni přímej odkaz), ale začali se dít divný věci...třeba Podtemno je...úplně překopaný a mám prázdnej trezor.
jaj tak to radši nic dělat nebudu

Re: Ke Stažení

Posted: 12:49 29. Nov 2009
by innfra
Taky jsem uzemněn, nechce mě to pustit do hry... sakra no radši jdu na borderlands, než přejmenovávat nějakej soubor aby to pak dělalo kraviny :?

Edit: jsem si to myslel :)

Re: Ke Stažení

Posted: 13:16 29. Nov 2009
by kucik
Sorry, omylem jsem tam rozbalil starej modul.

Re: Ke Stažení

Posted: 13:45 29. Nov 2009
by Agnoros
Ju takže po restu se mužeme pak v pohodě nalogovat s novými tlk a haky? :)