Vytvoření účtu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Vytvoření účtu

Post by Lord_Berserk »

Zdravim vcera si bratranek nainstalloval NWN Platinum Edition a proste zaboha nemuze vytvorit ucet na Bioware, kdyz uz se mu to povedlo smazli mu ho... tak se chci optat jestli je nakej figl naty CD Key nebo se musi zkouset v generatorech a cekat az se postesti vytvorit ucet ???

(Me se to teda povedlo asi az se 4 kodem)

Nas postup vygenruju klic, edituju nwncdkey.ini a v prvnim radku u klicu key1= **********vlozim vygenerovanej
key2= necham
key3= necham
pak ten klic soupnu do toho info.exe aby me to z toho udelalo 8 mistnej pro THALII
- vecinou to pak pri tvoreni uctu pise CD Klic je neplatny

Je neco co sem opomel ? U me sem to delal stejne ale jak tak pozoruju nejspis sem se nahodou trefil do nakyho nepouzityho CDKey se kterym se mi povedlo vytvorit oficielni ucet :D :D
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

...

Post by Lord_Berserk »

po vysvetleni to kdyztak smaznete :lol:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Post by photter »

bohužel, KeyGen už je profláklej a klíče z KeyGenu ti sice umožněj nainstalovat hru ale masterserver neojebeš :(
takže zakázat biowaremaster na firewallu nebo nepraktický ale stále funkční způsob - odpojit net, kliknout na multiplayer, počkat na hlášku, že master je nedostupnej, připojit net a hurá do hry ;)
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

...

Post by Lord_Berserk »

:) dik... ty jo to sem mel ale stesti ze se mi to nak povedlo s vygooglenym klicem, no snad to pude zajimavy ale je ze vcera s klicem s Keygenu se povedlo zalozit ucet ale po ukonceni hry ho kluciii s Bioware smaznuly :D
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

photter wrote:bohužel, KeyGen už je profláklej a klíče z KeyGenu ti sice umožněj nainstalovat hru ale masterserver neojebeš :(
takže zakázat biowaremaster na firewallu nebo nepraktický ale stále funkční způsob - odpojit net, kliknout na multiplayer, počkat na hlášku, že master je nedostupnej, připojit net a hurá do hry ;)
Nejlepsi je zakazat BIoware master server. Ac mam originalku s originalnim kodem, tak me pro zmenu nechtel pustit kvuli nicku. Ne ze by "566344" uz nekdo mel - ale nelibily se jim jen cisilka. S takovouhle zakaznickou podporou jsem je o***** firewallem. Staci si zjistit tu jednu adresu na kterou se pripojuje, tu zakazat ve firewallu a mas klid. Krom toho - spousteni online serveru nwn je pak o DOST rychlejsi (me klasicky zkousel komunikovat i 10 sec nez neco nahlasil, teprve pak sis mohl vybirat na ktery server se pripojit).

Dalsi moznost, pro ty co neumi pouzivat firewall, je nasl. postup (Diky timto Zdenecovi):
jdete do adresare "windows/system32/drivers/etc/"
najdete soubor "hosts"
do tohoto souboru (txt) pridejte nasledujici:
127.0.0.1 nwmaster.bioware.com

edit: Nebo to muzes delat jak rika Photter - ale ja radeji SW potize resim pres SW, ne vypojovanim HW. :D
Ikkie
Nováček
Posts: 7
Joined: 13:23 15. Jun 2007

Post by Ikkie »

Nebo si zkuste účet zaregistrovat přes webový stránky nwn.bioware.com a pak použít IDčko normálně v NWN klientovi. Jednoduchý, funkční, legální :)
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by igor »

566344 wrote:...
já tam ještě k nwn tohle:

127.0.0.1 nwmaster.bioware.com
127.0.0.1 nwnauth.kr.infogrames.com
127.0.0.1 66.244.193.142
127.0.0.1 203.239.47.115
127.0.0.1 204.50.199.9
127.0.0.1 209.5.183.137
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
jaara
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 412
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Contact:

Post by jaara »

Staci jen tahle radka

127.0.0.1 nwmaster.bioware.com

pac si to zjistuje pres DNSko.
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
Locked