Page 1 of 1
Vytvoření účtu
Posted: 07:24 28. Jun 2007
by Lord_Berserk
Zdravim vcera si bratranek nainstalloval NWN Platinum Edition a proste zaboha nemuze vytvorit ucet na Bioware, kdyz uz se mu to povedlo smazli mu ho... tak se chci optat jestli je nakej figl naty CD Key nebo se musi zkouset v generatorech a cekat az se postesti vytvorit ucet ???
(Me se to teda povedlo asi az se 4 kodem)
Nas postup vygenruju klic, edituju nwncdkey.ini a v prvnim radku u klicu key1= **********vlozim vygenerovanej
key2= necham
key3= necham
pak ten klic soupnu do toho info.exe aby me to z toho udelalo 8 mistnej pro THALII
- vecinou to pak pri tvoreni uctu pise CD Klic je neplatny
Je neco co sem opomel ? U me sem to delal stejne ale jak tak pozoruju nejspis sem se nahodou trefil do nakyho nepouzityho CDKey se kterym se mi povedlo vytvorit oficielni ucet

...
Posted: 07:42 28. Jun 2007
by Lord_Berserk
po vysvetleni to kdyztak smaznete

Posted: 07:49 28. Jun 2007
by photter
bohužel, KeyGen už je profláklej a klíče z KeyGenu ti sice umožněj nainstalovat hru ale masterserver neojebeš

takže zakázat biowaremaster na firewallu nebo nepraktický ale stále funkční způsob - odpojit net, kliknout na multiplayer, počkat na hlášku, že master je nedostupnej, připojit net a hurá do hry

...
Posted: 08:05 28. Jun 2007
by Lord_Berserk

dik... ty jo to sem mel ale stesti ze se mi to nak povedlo s vygooglenym klicem, no snad to pude zajimavy ale je ze vcera s klicem s Keygenu se povedlo zalozit ucet ale po ukonceni hry ho kluciii s Bioware smaznuly

Posted: 09:04 28. Jun 2007
by 566344
photter wrote:bohužel, KeyGen už je profláklej a klíče z KeyGenu ti sice umožněj nainstalovat hru ale masterserver neojebeš

takže zakázat biowaremaster na firewallu nebo nepraktický ale stále funkční způsob - odpojit net, kliknout na multiplayer, počkat na hlášku, že master je nedostupnej, připojit net a hurá do hry

Nejlepsi je zakazat BIoware master server. Ac mam originalku s originalnim kodem, tak me pro zmenu nechtel pustit kvuli nicku. Ne ze by "566344" uz nekdo mel - ale nelibily se jim jen cisilka. S takovouhle zakaznickou podporou jsem je o***** firewallem. Staci si zjistit tu jednu adresu na kterou se pripojuje, tu zakazat ve firewallu a mas klid. Krom toho - spousteni online serveru nwn je pak o DOST rychlejsi (me klasicky zkousel komunikovat i 10 sec nez neco nahlasil, teprve pak sis mohl vybirat na ktery server se pripojit).
Dalsi moznost, pro ty co neumi pouzivat firewall, je nasl. postup (Diky timto Zdenecovi):
jdete do adresare "windows/system32/drivers/etc/"
najdete soubor "hosts"
do tohoto souboru (txt) pridejte nasledujici:
127.0.0.1 nwmaster.bioware.com
edit: Nebo to muzes delat jak rika Photter - ale ja radeji SW potize resim pres SW, ne vypojovanim HW.

Posted: 14:00 28. Jun 2007
by Ikkie
Nebo si zkuste účet zaregistrovat přes webový stránky nwn.bioware.com a pak použít IDčko normálně v NWN klientovi. Jednoduchý, funkční, legální

Posted: 14:06 28. Jun 2007
by igor
566344 wrote:...
já tam ještě k nwn tohle:
127.0.0.1 nwmaster.bioware.com
127.0.0.1 nwnauth.kr.infogrames.com
127.0.0.1 66.244.193.142
127.0.0.1 203.239.47.115
127.0.0.1 204.50.199.9
127.0.0.1 209.5.183.137
Posted: 14:09 28. Jun 2007
by jaara
Staci jen tahle radka
127.0.0.1 nwmaster.bioware.com
pac si to zjistuje pres DNSko.