Page 1 of 1
CEP 2.1
Posted: 20:08 25. Jan 2010
by Gumakk
Zdravím. Rád bych se k vám přidal a chtěl bych si zahrát na Thalii. Stáhl jsem vše potřebné, ale nějak mi zlobí CEP 2.1 když ho dám instalovat tak se +- na 25% zasekne a hlásí chybu v kopírování a nějakej Error:0 chtěl jsem se zeptat jestli měl někdo podobný problém. Děkuji
Re: CEP 2.1
Posted: 20:17 25. Jan 2010
by kaz
O vikendu jsem si stahl vse potrebne a nepotrebne, pro hrani na thalii, porozbaloval a nainstaloval, a nikde zadnej problem, takze tady asi zadnej problem neni...
Nemuzes mit CEP spatne stahlej?
Re: CEP 2.1
Posted: 20:18 25. Jan 2010
by Gumakk
tím by to být nemělo protože jsem ho mazal a zkoušel jsem to asi 4x
Re: CEP 2.1
Posted: 20:30 25. Jan 2010
by kucik
Zkus ho stahnout primo z vaultu.
Re: CEP 2.1
Posted: 20:45 25. Jan 2010
by Gumakk
zkusím díky
Re: CEP 2.1
Posted: 22:07 25. Jan 2010
by Agnoros
Gumakk wrote:Zdravím. Rád bych se k vám přidal a chtěl bych si zahrát na Thalii. Stáhl jsem vše potřebné, ale nějak mi zlobí CEP 2.1 když ho dám instalovat tak se +- na 25% zasekne a hlásí chybu v kopírování a nějakej Error:0 chtěl jsem se zeptat jestli měl někdo podobný problém. Děkuji
mě pomohlo když jsem si ho stahl do složky se hrou..
a jo a nainstaloval jsem ho jako uplně prvniho po instalaci hry..a až pak ostatní věci