"Nejvíce zde bylo současně přítomno 72 uživatelů dne 21:12 01. červenec 2007."
Tato hlaska je nejaka divna. Ako sa mi ani nechce verit ze zrazu sa zjavilo odniekial 72 ludi na forume toho dna.
Bug?
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
