Page 1 of 1

Bug?

Posted: 17:46 03. Jul 2007
by Sylmael
"Nejvíce zde bylo současně přítomno 72 uživatelů dne 21:12 01. červenec 2007."

Tato hlaska je nejaka divna. Ako sa mi ani nechce verit ze zrazu sa zjavilo odniekial 72 ludi na forume toho dna.

Posted: 12:54 04. Jul 2007
by steel_martin
Jako bys neznal reklamní triky 8) :lol:

Posted: 18:39 05. Jul 2007
by Sylmael
To skor vyzera na nejaky novy druh spamu. Simulovanie poctu ludi na forume. :shock: