Bug?
Posted: 17:46 03. Jul 2007
"Nejvíce zde bylo současně přítomno 72 uživatelů dne 21:12 01. červenec 2007."
Tato hlaska je nejaka divna. Ako sa mi ani nechce verit ze zrazu sa zjavilo odniekial 72 ludi na forume toho dna.
Tato hlaska je nejaka divna. Ako sa mi ani nechce verit ze zrazu sa zjavilo odniekial 72 ludi na forume toho dna.