nahrada zmizele veci z craftu po padu serveru

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Xantipa
DM Thalie
Posts: 364
Joined: 19:38 28. Jan 2008
Location: všudezdejší

nahrada zmizele veci z craftu po padu serveru

Post by Xantipa »

po necekanem padu dnes chvilku po restartu v 14:00 moje postava prisla o rozdelanou praci:
stinoocelovy prsten se trema kameny (podrobnosti radeji DM)
Pracuje na tom uz druhy den :(

Muzete to prosim nahradit me zlatnici?

PS: DM jsem se ve hre nedovolala...
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: nahrada zmizele veci z craftu po padu serveru

Post by nomis_b »

Pokud vim, Dm vraceji max. naklady na vyrobu (penize, ci suroviny nutne na vyrobu vcetne prachu, pokud je najdou v zalozkach : vlastni/vlastni/vlastni(2,3) ) na 100% ti nemuzou dat rozdelany, ani hotovy vyrobek i kdyby chteli. Craft xpy zustavaji ulozene v databazi a ty se ti urcite neztratily.
A zase se craftí...
Xantipa
DM Thalie
Posts: 364
Joined: 19:38 28. Jan 2008
Location: všudezdejší

Re: nahrada zmizele veci z craftu po padu serveru

Post by Xantipa »

nomis_b wrote:Pokud vim, Dm vraceji max. naklady na vyrobu (penize, ci suroviny nutne na vyrobu vcetne prachu, pokud je najdou v zalozkach : vlastni/vlastni/vlastni(2,3) ) na 100% ti nemuzou dat rozdelany, ani hotovy vyrobek i kdyby chteli. Craft xpy zustavaji ulozene v databazi a ty se ti urcite neztratily.
mi staci vratit material a vyrobim si to znova, expy mam.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: nahrada zmizele veci z craftu po padu serveru

Post by nomis_b »

Doporucuji neustale zkouset ve hre, pripadne na ICQ (ale treba ja ho mam neustale vyple). Zkouset a zkouset.. ne kazdy hraje ve stejny cas.. treba si mela jen smulu. Vice doporucit nemuzu. Max. PM nejakemu DM, ktery uz te jako postavu zna, a nechat si navrhnout termin predani.. vic fakt nedoporucim.
A zase se craftí...
Xantipa
DM Thalie
Posts: 364
Joined: 19:38 28. Jan 2008
Location: všudezdejší

Re: nahrada zmizele veci z craftu po padu serveru

Post by Xantipa »

nomis_b wrote:Doporucuji neustale zkouset ve hre, pripadne na ICQ (ale treba ja ho mam neustale vyple). Zkouset a zkouset.. ne kazdy hraje ve stejny cas.. treba si mela jen smulu. Vice doporucit nemuzu. Max. PM nejakemu DM, ktery uz te jako postavu zna, a nechat si navrhnout termin predani.. vic fakt nedoporucim.
diky moc, zkusim.
Locked