Page 1 of 1

nahrada zmizele veci z craftu po padu serveru

Posted: 16:15 10. Feb 2010
by Xantipa
po necekanem padu dnes chvilku po restartu v 14:00 moje postava prisla o rozdelanou praci:
stinoocelovy prsten se trema kameny (podrobnosti radeji DM)
Pracuje na tom uz druhy den :(

Muzete to prosim nahradit me zlatnici?

PS: DM jsem se ve hre nedovolala...

Re: nahrada zmizele veci z craftu po padu serveru

Posted: 16:21 10. Feb 2010
by nomis_b
Pokud vim, Dm vraceji max. naklady na vyrobu (penize, ci suroviny nutne na vyrobu vcetne prachu, pokud je najdou v zalozkach : vlastni/vlastni/vlastni(2,3) ) na 100% ti nemuzou dat rozdelany, ani hotovy vyrobek i kdyby chteli. Craft xpy zustavaji ulozene v databazi a ty se ti urcite neztratily.

Re: nahrada zmizele veci z craftu po padu serveru

Posted: 16:32 10. Feb 2010
by Xantipa
nomis_b wrote:Pokud vim, Dm vraceji max. naklady na vyrobu (penize, ci suroviny nutne na vyrobu vcetne prachu, pokud je najdou v zalozkach : vlastni/vlastni/vlastni(2,3) ) na 100% ti nemuzou dat rozdelany, ani hotovy vyrobek i kdyby chteli. Craft xpy zustavaji ulozene v databazi a ty se ti urcite neztratily.
mi staci vratit material a vyrobim si to znova, expy mam.

Re: nahrada zmizele veci z craftu po padu serveru

Posted: 17:33 10. Feb 2010
by nomis_b
Doporucuji neustale zkouset ve hre, pripadne na ICQ (ale treba ja ho mam neustale vyple). Zkouset a zkouset.. ne kazdy hraje ve stejny cas.. treba si mela jen smulu. Vice doporucit nemuzu. Max. PM nejakemu DM, ktery uz te jako postavu zna, a nechat si navrhnout termin predani.. vic fakt nedoporucim.

Re: nahrada zmizele veci z craftu po padu serveru

Posted: 18:19 10. Feb 2010
by Xantipa
nomis_b wrote:Doporucuji neustale zkouset ve hre, pripadne na ICQ (ale treba ja ho mam neustale vyple). Zkouset a zkouset.. ne kazdy hraje ve stejny cas.. treba si mela jen smulu. Vice doporucit nemuzu. Max. PM nejakemu DM, ktery uz te jako postavu zna, a nechat si navrhnout termin predani.. vic fakt nedoporucim.
diky moc, zkusim.