Zdravím
Je to uz vic jak rok co jsem tu dostal ban, omlouvam se za to, ze jsem slovne napadal rejtyho a chtel bych poprosit zda by se to nedalo znova zvazit, diky.
ban PiAn0
Re: ban PiAn0
Nazdar!
Ok. Omluva se přijímá a BAN se ruší. Bude však platit varování, že při prvním větším průseru dostáváš BAN zpět...
Ok. Omluva se přijímá a BAN se ruší. Bude však platit varování, že při prvním větším průseru dostáváš BAN zpět...
Vedoucí týmu Thalie
Re: ban PiAn0
Diky moc, beru na vedomi