Page 1 of 1

ban PiAn0

Posted: 20:31 14. Feb 2010
by PiAn0
Zdravím

Je to uz vic jak rok co jsem tu dostal ban, omlouvam se za to, ze jsem slovne napadal rejtyho a chtel bych poprosit zda by se to nedalo znova zvazit, diky.

Re: ban PiAn0

Posted: 12:27 15. Feb 2010
by Rejty
Nazdar!

Ok. Omluva se přijímá a BAN se ruší. Bude však platit varování, že při prvním větším průseru dostáváš BAN zpět...

Re: ban PiAn0

Posted: 15:30 15. Feb 2010
by PiAn0
Diky moc, beru na vedomi