ban PiAn0
Posted: 20:31 14. Feb 2010
Zdravím
Je to uz vic jak rok co jsem tu dostal ban, omlouvam se za to, ze jsem slovne napadal rejtyho a chtel bych poprosit zda by se to nedalo znova zvazit, diky.
Je to uz vic jak rok co jsem tu dostal ban, omlouvam se za to, ze jsem slovne napadal rejtyho a chtel bych poprosit zda by se to nedalo znova zvazit, diky.