Život otroka v Podtemnu je těžký ....
// EDIT Nomis: pro neznale doporucuji translator : http://www.eilistraee.com/chosen/language.php
DRO WUN UNDOSSTA TULSHAR ( život v naší říši )
Re: DRO WUN UNDOSSTA TULSHAR ( život v naší říši )
Život otroka v Podtemnu .. je těžký
Re: DRO WUN UNDOSSTA TULSHAR ( život v naší říši )
Život otroka v Podtemnu ... je těžký
Re: DRO WUN UNDOSSTA TULSHAR ( život v naší říši )
Život otroka v Podtemnu ... je těžký
Re: DRO WUN UNDOSSTA TULSHAR ( život v naší říši )
Život otroka v Podtemnu ... je těžký
Re: DRO WUN UNDOSSTA TULSHAR ( život v naší říši )
Život otroka v Podtemnu .. je těžký