Page 1 of 1

místo nalogování

Posted: 11:54 01. Mar 2010
by monstera
Prosím nešlo by zařídit, aby se po nalogování objevila postava v té lokaci, kde se odlogovala a ne o dvě nebo tři lokace zpět ( a to i po opakovaním nahrávání pomocí /pc soul) ...

Re: místo nalogování

Posted: 12:09 01. Mar 2010
by Necrooo
Co sem zkousel, tak staci po dobu max 5minut stat na nejakym miste a tam se clovek i naloguje pak. Proste "/pc soul" pak stat na tom miste a znova "/pc soul" nekdy mi stacej i 3minuty jen poseckat a bezpecne se odlognu.

Re: místo nalogování

Posted: 14:30 01. Mar 2010
by G14
Necrooo wrote:Co sem zkousel, tak staci po dobu max 5minut stat na nejakym miste a tam se clovek i naloguje pak. Proste "/pc soul" pak stat na tom miste a znova "/pc soul" nekdy mi stacej i 3minuty jen poseckat a bezpecne se odlognu.
ano,to muzu potvrdit,chce to tenhle postup a poseckat :wink:

Re: místo nalogování

Posted: 18:04 01. Mar 2010
by hrusi
G14 wrote:
Necrooo wrote:Co sem zkousel, tak staci po dobu max 5minut stat na nejakym miste a tam se clovek i naloguje pak. Proste "/pc soul" pak stat na tom miste a znova "/pc soul" nekdy mi stacej i 3minuty jen poseckat a bezpecne se odlognu.
ano,to muzu potvrdit,chce to tenhle postup a poseckat :wink:
Nechci bejt rejpal, ale někdy není čas čekat. :)

Re: místo nalogování

Posted: 21:16 01. Mar 2010
by monstera
hrusi wrote:
G14 wrote:
Necrooo wrote:Co sem zkousel, tak staci po dobu max 5minut stat na nejakym miste a tam se clovek i naloguje pak. Proste "/pc soul" pak stat na tom miste a znova "/pc soul" nekdy mi stacej i 3minuty jen poseckat a bezpecne se odlognu.
ano,to muzu potvrdit,chce to tenhle postup a poseckat :wink:
Nechci bejt rejpal, ale někdy není čas čekat. :)
Jestliže není problém uložit při odlogování tolik údajů o zkušenostech, inventáři a majetku, neměl by asi být problém uložit i informace o poloze, i když na Thalii dosud není GPS....

Re: místo nalogování

Posted: 21:18 01. Mar 2010
by maku
Já to třeba nezažil ještě ani jednou. Pokaždé se lognu na úplně stejném místě *pokrčí rameny*

Re: místo nalogování

Posted: 21:42 01. Mar 2010
by hrusi
maku wrote:Já to třeba nezažil ještě ani jednou. Pokaždé se lognu na úplně stejném místě *pokrčí rameny*
Mě už se to taky kolikrát stalo že jsem se odlognul někde a nalogoval úplně někde jinde. Hlavně je to znát po restartu.