místo nalogování
Posted: 11:54 01. Mar 2010
Prosím nešlo by zařídit, aby se po nalogování objevila postava v té lokaci, kde se odlogovala a ne o dvě nebo tři lokace zpět ( a to i po opakovaním nahrávání pomocí /pc soul) ...
ano,to muzu potvrdit,chce to tenhle postup a poseckatNecrooo wrote:Co sem zkousel, tak staci po dobu max 5minut stat na nejakym miste a tam se clovek i naloguje pak. Proste "/pc soul" pak stat na tom miste a znova "/pc soul" nekdy mi stacej i 3minuty jen poseckat a bezpecne se odlognu.
Nechci bejt rejpal, ale někdy není čas čekat.G14 wrote:ano,to muzu potvrdit,chce to tenhle postup a poseckatNecrooo wrote:Co sem zkousel, tak staci po dobu max 5minut stat na nejakym miste a tam se clovek i naloguje pak. Proste "/pc soul" pak stat na tom miste a znova "/pc soul" nekdy mi stacej i 3minuty jen poseckat a bezpecne se odlognu.
Jestliže není problém uložit při odlogování tolik údajů o zkušenostech, inventáři a majetku, neměl by asi být problém uložit i informace o poloze, i když na Thalii dosud není GPS....hrusi wrote:Nechci bejt rejpal, ale někdy není čas čekat.G14 wrote:ano,to muzu potvrdit,chce to tenhle postup a poseckatNecrooo wrote:Co sem zkousel, tak staci po dobu max 5minut stat na nejakym miste a tam se clovek i naloguje pak. Proste "/pc soul" pak stat na tom miste a znova "/pc soul" nekdy mi stacej i 3minuty jen poseckat a bezpecne se odlognu.
Mě už se to taky kolikrát stalo že jsem se odlognul někde a nalogoval úplně někde jinde. Hlavně je to znát po restartu.maku wrote:Já to třeba nezažil ještě ani jednou. Pokaždé se lognu na úplně stejném místě *pokrčí rameny*