Page 1 of 2

šílený prodej

Posted: 08:08 16. Mar 2010
by černý vlk
Ahoj, měl by se zkontrolovat výkup craft ušitých výrobků. Prodával jsem asi 5 kousků z velmistrovské kůže s opálem nebo topazem a místo odhadovaných 400k, mi to hodilo 4M !!! (k tomu přidávám žádost DM pro odčerpání přebytečných žluťásků..:( (postava Nulieth)

Re: šílený prodej

Posted: 09:18 16. Mar 2010
by hrusi
Nedávala jsi do toho náhodou starý suroviny? Protože když jsem to zbroje nacpal třeba starý pruty kovu tak mi to pak cenu taky hodilo dolu v tom samým poměru jako píšeš.

Re: šílený prodej

Posted: 10:36 16. Mar 2010
by Bahnak
heh, že by se konečně objevila chybka o ktere mluvil nomisek? jujda... no, tak ste slyšeli vsichni ševci... ne že se to bude zneužívat...

Re: šílený prodej

Posted: 11:18 16. Mar 2010
by Luelle
pište tyhle chyby přes PM, aby to nějaké chytráky pak nenapadlo zkusit...

Re: šílený prodej

Posted: 11:26 16. Mar 2010
by zachy
Poslušně hlásím že tahle sladka chybka funguje jen u velmistrovské....
(mimochodem kdy se slevily lepidla??)

Re: šílený prodej

Posted: 12:10 16. Mar 2010
by nomis_b
uz sem posilal opravu.. pred par dny asi se nejak nenahrala (nebo ztratila po ceste). posilam tedy znovu.

Re: šílený prodej

Posted: 13:11 28. Mar 2010
by Esuliams
Znovu má krejčí šílené výkupní ceny-nejspíš 10x vyšší. Viz screen

Re: šílený prodej

Posted: 22:17 28. Mar 2010
by -darkvision-
To je 132.000gp za 18výrobků?

Re: šílený prodej

Posted: 06:57 29. Mar 2010
by Sobik
-darkvision- wrote:To je 132.000gp za 18výrobků?
Z obyčejnejch kůží. Herdek asi se dám taky na krejčovinu. :mrgreen:

Re: šílený prodej

Posted: 07:29 29. Mar 2010
by nomis_b
mrknu na to . 18 vyrobku najednou ... jak dlouho si to vyrabel :mrgreen:

Re: šílený prodej

Posted: 13:00 29. Mar 2010
by Esuliams
Pár hodin to bylo.. ono s vlastností šest se to celkem i dost kazí. Ale jde to! :mrgreen: Pro RP vše :D

Prý to dělalo i u jiných kůží(velmistry a tak) a to IRL se tam stále nevypisuje, jediná změna je snad jen snížení cen u lepidel.

P.S ty "přebytečné" zlatky mi byly odebrány, ať mají všichni klid

Re: šílený prodej

Posted: 13:08 29. Mar 2010
by Luelle
u kvalitní kůže jsem to IRL viděla

jinak z obyčejné jsem nějakou dobu nedělala tak nevím ale u kvalitní mi přijde výkupk cajk

Re: šílený prodej

Posted: 13:10 29. Mar 2010
by nomis_b
mrknu na to ILR , zda jsem to nedal jenom nekam.

Re: šílený prodej

Posted: 21:02 18. Apr 2010
by Derken-
Jen taková maličkost. Náklady na železno-zlatou dýku s vrbou.
200železo + 400zlato + 20 forma + 20 násada + 2400 přísada = 3040
Prodej 3128 což je výdělek 88 gp
Ale železná dýka, která má náklady o 200 gp menší se prodá s výdělkem cca 600. O té bohužel screen nemám, přišlo mi to v pořádku.

Vím že to není nic velkého co by se hned teď muselo opravit bo tak. Dávám to sem jen pro to, aby se o tom vědělo.

Re: šílený prodej

Posted: 12:16 21. Apr 2010
by nomis_b
a mas presne ceny? vetsinou jsem se dival, ez to nejni 200, ale treba 208 atd. mohl by si to prosim prepoitat presne ?

Diky.