připomínka k artefaktu
připomínka k artefaktu
můžu se zeptat, proč je jeden z artefaktů nutný složit ze 4 částí??
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: připomínka k artefaktu
Protože je to pár zbraní.černý vlk wrote:můžu se zeptat, proč je jeden z artefaktů nutný složit ze 4 částí??
Vedoucí týmu Thalie