Persistentní svět hry Neverwinter Nightshttps://thalienwn.cz/forum/
https://thalienwn.cz/forum/viewtopic.php?t=3940
černý vlk wrote:můžu se zeptat, proč je jeden z artefaktů nutný složit ze 4 částí??