Page 1 of 1

připomínka k artefaktu

Posted: 00:58 21. Mar 2010
by černý vlk
můžu se zeptat, proč je jeden z artefaktů nutný složit ze 4 částí??

Re: připomínka k artefaktu

Posted: 01:02 21. Mar 2010
by Rejty
černý vlk wrote:můžu se zeptat, proč je jeden z artefaktů nutný složit ze 4 částí??
Protože je to pár zbraní.