Nimuina rychlá smrt...
Nimuina rychlá smrt...
Včera jsem se odlogovala po skončení hry u tábořiště kousek od Mágovy věže v horách, při dnešním přihlášení do hry se mi Nimue objevila uprostřed Mágovy věže mezi příšerami. Než jsem stihla cokoliv udělat umlátili mi jí
, ani jsem s ní nestihla nakouzlit útočiště... Při včerejším odlogu u Nim byla Mia a Kart. Nešlo by s tím něco udělat
? Nehraju až tak často a přijít ne svým zaviněním o tolik expů zamrzí... Děkuju 
Nimue
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Nimuina rychlá smrt...
sezen si DM ve hre, nebo pres PM. nejlepe dosvedcit screenem, pres forum nic nevyrezis (max. PM = personal message)
A zase se craftí...