Page 1 of 1

Lovec odmen

Posted: 19:42 02. May 2010
by zachy
Dnes se lovil mithrilovy golem. Kdyz jsem mu prinesl soucastky a vybral "Neco tady pro vas mam", odpovedel "dekuji atd atd." trofej si nevzal a penize nedal. Nyni rika ze neni vypsana odmena, ale v dialogu na otazku Jakou odmenu bys mi dal za tuhle nestvuru mi rekne castku 128000 ale nedá mi je :(

Re: Lovec odmen

Posted: 20:02 02. May 2010
by tao kan
zachy wrote:Dnes se lovil mithrilovy golem. Kdyz jsem mu prinesl soucastky a vybral "Neco tady pro vas mam", odpovedel "dekuji atd atd." trofej si nevzal a penize nedal. Nyni rika ze neni vypsana odmena, ale v dialogu na otazku Jakou odmenu bys mi dal za tuhle nestvuru mi rekne castku 128000 ale nedá mi je :(
dneska jsem mu tam dal jednu trofej golema a vse bylo v poradku.

Re: Lovec odmen

Posted: 20:12 02. May 2010
by nomis_b
hm, asic se teda nesmazala promenna. mrknu na to .

Re: Lovec odmen

Posted: 11:04 03. May 2010
by zachy
tao kan wrote:
zachy wrote:Dnes se lovil mithrilovy golem. Kdyz jsem mu prinesl soucastky a vybral "Neco tady pro vas mam", odpovedel "dekuji atd atd." trofej si nevzal a penize nedal. Nyni rika ze neni vypsana odmena, ale v dialogu na otazku Jakou odmenu bys mi dal za tuhle nestvuru mi rekne castku 128000 ale nedá mi je :(
dneska jsem mu tam dal jednu trofej golema a vse bylo v poradku.
To by mě zajimalo jakou když golema jsem ve věži zabil já. Nedal jsi mu nějakou zrezavělou trofej? :) v tom by mohl byt problem

Re: Lovec odmen

Posted: 14:32 03. May 2010
by nomis_b
Momentalne vykupci vykupuje i starsi kousky, coz je problem,a le bohuzel zatim nevyreseny.

Re: Lovec odmen

Posted: 17:45 01. Sep 2010
by zachy
V Karathě se dnes lovil Stary mykoid. Tento boss ale trofej nemá, jen z něj padne asi 500 zlatáků.

Re: Lovec odmen

Posted: 18:05 01. Sep 2010
by Firefox_

Re: Lovec odmen

Posted: 22:41 08. Sep 2011
by Bahnak
Lovec podtemno: Loví se Klepetnatec Psionik
Ulovená trofej v Alwu
Při předání lovec místo trofeje sebral item "hromada cenností", poděkoval a věnoval mi 20 zlatek.
tuším bug na tom itemu "hromada cenností", lovec následně tvrdil že jsem ukol splnil, pravá trofej mi zustala.

Re: Lovec odmen

Posted: 22:46 08. Sep 2011
by Derken-
Ty cennosti jsou celý zabugovaný, dřív měli hodnotu cca 50k a teď maj 10, načež trofej wyrma zůstala za stejnou cenu, takže se výdělečnost snížila o 40k :)

Re: Lovec odmen

Posted: 15:33 17. Jan 2012
by -darkvision-
Bahnak wrote:Lovec podtemno: Loví se Klepetnatec Psionik
Ulovená trofej v Alwu
Při předání lovec místo trofeje sebral item "hromada cenností", poděkoval a věnoval mi 20 zlatek.
tuším bug na tom itemu "hromada cenností", lovec následně tvrdil že jsem ukol splnil, pravá trofej mi zustala.
Dnes se lovil Klepetnatec Psionik, tedy zajel jsem do Alwu, ulovil, přijel lodí, měl sjem tu trofej čerstvou cca 20minut, týpek mi řekl že to mám starý? - asi chybka.

cena trofeje je: 22400gp , při předání lovci člověk dostane 4násobek, trofej sem si nechal, mam screen, je možnost u Dm požadovat za tu trofej ten 4násobek? Nebo to mám prodat vetešníkovi a truchlit? :biggrin:

Re: Lovec odmen

Posted: 16:13 17. Jan 2012
by Nalkanar
Ten klepetnatec psionik z Černého lesa se jmenuje jinak?

Re: Lovec odmen

Posted: 16:18 17. Jan 2012
by -darkvision-
Nalkanar wrote:Ten klepetnatec psionik z Černého lesa se jmenuje jinak?
To by mi ale řekl, že pro něj nic nemám. (protože bych neměl tu správnou trofej)
Já jsem měl, ale prej starý, i přesto že to bylo 20minut čerstvý.
A z vlastní zkušenosti vím že lovec veme i trofej co je 12hodin stará.

Re: Lovec odmen

Posted: 16:26 17. Jan 2012
by kucik
To může bejt chyba vyloženě tohodle bosse. Že by neoznačkoval trofej časem.

Pokud to bude řešit nějakej DM, ať prosim mrkne na trofej na proměnnou TROFEJ_TIMESTAMP

Napsat do syst. konzole:
GetVarInt TROFEJ_TIMESTAMP a klik na proměnnou.

Re: Lovec odmen

Posted: 16:36 17. Jan 2012
by Nalkanar
dark - OK, nebyl jsem si jistý, jaké tam jsou přesně ty hlášky