Page 1 of 1

Prozba o pomoc (CEP haky)

Posted: 16:42 07. Jun 2010
by Gefik
Mám takový malý problém.. Nejde mi nainstalovat nebo rozbalit (nebo jsem tak blb*j, že už si nepamatuju co s tím) hak CEP 2.1, který je na ke stažení na domovském webu.. Přesněji mi chybí CEP2_core1 až CEP2_core6 + CEP2_custom.. Nějak mi to háže chybu asi v 56% při instalaci..
Tak jsem se chtěl zeptat jestli by šlo a jestli by byl někdo tak ochotný, kdo by mi to upnul někde na netu nebo jestli nejsou nějak zvlášť velké tak poslat na maila..
Předem dík!!

Re: Prozba o pomoc (CEP haky)

Posted: 14:30 08. Jun 2010
by kucik
Je to velké. Když použiješ google, na první pokus tě to hodí na vault, kde je ke stažení CEP:

http://nwvault.ign.com/View.php?view=ha ... il&id=7000

Re: Prozba o pomoc (CEP haky)

Posted: 19:55 08. Jun 2010
by Bahnak
u toho CEPu... měl jsem ten samý problém, instaloval se a pak na nějakém procentu se instalovat přestal.
Po pul hodce jsem to stornil a byl šlus i se všim...
Nakonec jsem přišel na to, že ten instalator když necham v klidu třeba hodinku - dvě (nepamatuju si přesně, koukal jsem na film...) tak to nakonec doinstaluje bez problémů... tak možná máš podobnej problém... když ne tak ne...

Re: Prozba o pomoc (CEP haky)

Posted: 20:12 08. Jun 2010
by Radim
Přesně tohle samý mi to při instalaci dělalo taky,prostě zákus a po nějaký době se naistalovalo

Re: Prozba o pomoc (CEP haky)

Posted: 21:17 08. Jun 2010
by Gefik
Díky moc všem..
A chyba byla jinde.. Teď to zkouším u kámoše na jeho PC a když to nepude tak to zkusím postahovat z toho valutu.. Dík moc za radu!!