Page 1 of 5

Připravovaní noví přítelíčci

Posted: 19:13 31. Jul 2007
by Rejty
Novi pritelicci

Pripravujeme nove priteliicky pro magy/zaklinace a druidy/hranicare. Uvitame vase navrhy jaci by to meli byt. Dobre napady radi pouzijeme. Musi vsak zapadat do Thalie a nesmi to byt nejaka prerostla monstra typu drak a nebo balor.

Diky za Vase napady. :wink:

Re: Připravovaní noví přítelíčci

Posted: 20:07 31. Jul 2007
by 566344
Rejty wrote:Novi pritelicci

Pripravujeme nove priteliicky pro magy/zaklinace a druidy/hranicare. Uvitame vase navrhy jaci by to meli byt. Dobre napady radi pouzijeme. Musi vsak zapadat do Thalie a nesmi to byt nejaka prerostla monstra typu drak a nebo balor.

Diky za Vase napady. :wink:
Zkuste dat (pokud to jde) moznost soupnout pritelicka do batuzku... Aby nebyl vystaven nebezpeci v boji a mohl byt preneseny mestem.

Re: Připravovaní noví přítelíčci

Posted: 20:26 31. Jul 2007
by resurrection
566344 wrote:Zkuste dat (pokud to jde) moznost soupnout pritelicka do batuzku... Aby nebyl vystaven nebezpeci v boji a mohl byt preneseny mestem.
Jj, takvej kapesni panter :-) U nekterych by to slo, ale imho vetsina je na to moc velka...

Re: Připravovaní noví přítelíčci

Posted: 21:03 31. Jul 2007
by 566344
Rejty wrote:Novi pritelicci

Pripravujeme nove priteliicky pro magy/zaklinace a druidy/hranicare. Uvitame vase navrhy jaci by to meli byt. Dobre napady radi pouzijeme. Musi vsak zapadat do Thalie a nesmi to byt nejaka prerostla monstra typu drak a nebo balor.

Diky za Vase napady. :wink:
Navrhoval bych kapesni zabu - ale uz slysim ty poznamky, ze by nestacila Liuovemu kvakani, a ze by se Liu nosil jen s ropuchou kdyz uz elfi krasky nesnese... :P

Re: Připravovaní noví přítelíčci

Posted: 21:30 31. Jul 2007
by Rejty
Na ropuchu sem bohuzel nevidel zadny model.

Posted: 21:39 31. Jul 2007
by Sylmael
Ducha, anakondu a pre carodejov tu malu mys dobru na spionaz nie krysu!

Btw to nebudu potvorky urcene na boj?

Posted: 22:19 31. Jul 2007
by Rejty
Ja se je snazim delat alespon porovnatelny s tema co jsou ted.

Posted: 22:24 31. Jul 2007
by Kiri
Co opicak? ne ze bych ho nejak chtel, ale opicak by moh byt fajn. Had, nebo podobne. No mag by mohl treba mit sovu, netopyra(ten uz asi je), Drak by nebyl spatnej, ale trrebas na 35 lvlu...i tak je to malo pravdepodobne ze nekdo takovy lvl udela :D:D:D
Pegas by se hodil k nejake podrase (nejaky moooc hoodny posstave). dal mi toho uz moc nenapada. vecina uz tam je pro carodeje.

Posted: 22:45 31. Jul 2007
by 566344
Kiri wrote:Co opicak? ne ze bych ho nejak chtel, ale opicak by moh byt fajn. Had, nebo podobne. No mag by mohl treba mit sovu, netopyra(ten uz asi je), Drak by nebyl spatnej, ale trrebas na 35 lvlu...i tak je to malo pravdepodobne ze nekdo takovy lvl udela :D:D:D
Pegas by se hodil k nejake podrase (nejaky moooc hoodny posstave). dal mi toho uz moc nenapada. vecina uz tam je pro carodeje.
Pegasa ne... To by na nem pak chtel prskavec jezdit a setrit za vydaje.

Posted: 22:47 31. Jul 2007
by Rejty
Pegas ani nepujde, neni na nej zadnej model...

Posted: 00:50 01. Aug 2007
by Sylmael
Myslim ze prave CEP2 prinasa moznost "nalepit" kridla na kone cim sa z nich stavaju bajne bytosti zname ako pegas.

Posted: 08:16 01. Aug 2007
by Kiri
Proc zrovna Pskavky, rikal sem ze by to mel jenom nejvic kladny postavy, (dodatek - s mecem). No a nejaky to ltani, mame fantasii, ne?

Posted: 09:22 01. Aug 2007
by 566344
Kiri wrote:Proc zrovna Pskavky, rikal sem ze by to mel jenom nejvic kladny postavy, (dodatek - s mecem). No a nejaky to ltani, mame fantasii, ne?
PRotoze Rejty
Pripravujeme nove priteliicky pro magy/zaklinace a druidy/hranicare.
Ne nejake snici blazny ohanejici se virou v myticke jedince neni (a doufam ze nebude :P ) bran zretel. Proc by zrovna paladin mel mit nejakou magickou napomocnou bytost, kdyz vse v co veri je jeho buh? Jeho stit i zbran, obrana i utok - to je vira a nic vic.

edit: To bych pak chtel nejakeho humusaka pro nejvice zapornou postavu. A mohli bychom si rozbijet babovicky a rvat na sebe, ze ten ci onen je lepsi.

Posted: 12:41 01. Aug 2007
by Krata
Pokemon

Posted: 13:09 01. Aug 2007
by Sylmael
Jj a rozhadzat ich po svete a dat nato logo CHYT SI JE VSECHNY!