Neplatna postava

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Manolla
Poutník
Posts: 63
Joined: 17:08 12. Oct 2008

Neplatna postava

Post by Manolla »

Pri vybrani postavy a naslednem lognuti me to vrati zpet a vypise ze mam neplatnou postavu.
A take ze mam predmet pro vyssi level.
Alespon tak to chapu podle te vety.
Slo by to nejak obejit, ci mi muze nekdo z tymu pomoci?

Acc Manolla
Jmeno postavy Rhue R´rorrok

Diky predem
Manolla
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Neplatna postava

Post by Radim »

Manolla wrote:Pri vybrani postavy a naslednem lognuti me to vrati zpet a vypise ze mam neplatnou postavu.
A take ze mam predmet pro vyssi level.
Alespon tak to chapu podle te vety.
Slo by to nejak obejit, ci mi muze nekdo z tymu pomoci?

Acc Manolla
Jmeno postavy Rhue R´rorrok

Diky predem
Manolla

Písni Kucikovi PM ať ti to sundá z postavy
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Locked