Page 1 of 1

Neplatna postava

Posted: 18:38 13. Aug 2010
by Manolla
Pri vybrani postavy a naslednem lognuti me to vrati zpet a vypise ze mam neplatnou postavu.
A take ze mam predmet pro vyssi level.
Alespon tak to chapu podle te vety.
Slo by to nejak obejit, ci mi muze nekdo z tymu pomoci?

Acc Manolla
Jmeno postavy Rhue R´rorrok

Diky predem
Manolla

Re: Neplatna postava

Posted: 23:01 13. Aug 2010
by Radim
Manolla wrote:Pri vybrani postavy a naslednem lognuti me to vrati zpet a vypise ze mam neplatnou postavu.
A take ze mam predmet pro vyssi level.
Alespon tak to chapu podle te vety.
Slo by to nejak obejit, ci mi muze nekdo z tymu pomoci?

Acc Manolla
Jmeno postavy Rhue R´rorrok

Diky predem
Manolla

Písni Kucikovi PM ať ti to sundá z postavy