Neplatna postava
Posted: 18:38 13. Aug 2010
Pri vybrani postavy a naslednem lognuti me to vrati zpet a vypise ze mam neplatnou postavu.
A take ze mam predmet pro vyssi level.
Alespon tak to chapu podle te vety.
Slo by to nejak obejit, ci mi muze nekdo z tymu pomoci?
Acc Manolla
Jmeno postavy Rhue R´rorrok
Diky predem
Manolla
A take ze mam predmet pro vyssi level.
Alespon tak to chapu podle te vety.
Slo by to nejak obejit, ci mi muze nekdo z tymu pomoci?
Acc Manolla
Jmeno postavy Rhue R´rorrok
Diky predem
Manolla