NWN CON III 2007

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
liuk
WB Thalie
Posts: 220
Joined: 14:16 09. May 2007

NWN CON III 2007

Post by liuk »

Na přání ID Kolja přeposílám informace o chystaném NWN CONu 2007.
Již potřetí by mělo dojít k pravidelnému setkání hráčů RP světů, které začalo dvě léta nazpět. Tehdy se potkali zástupci Alhambrie a Arkhalie2, o rok později se přidali i hráči nově vzniknuvší Equilibrie.
Na letošní CON jsou zváni všichni kdo mají zájem strávit jeden víkend v přírodě s dalšími podobně zaměřenými lidmi.
Termín chystaného setkání je však již tento víkend 10-12 srpna v jižních Čechách v obci Hradiště (instrukce dole).

Kdo by měl zájem, může se podívat do CONového topicu na foru Equilibrie:
http://www.equilibrie.cz/forum/viewtopi ... 7628#27628
případně se ozvat přímo Koljovi na ICQ: 326387033.

Přesné umístění viz to co napsal minulý rok Amek:
"Pro ty co jedou autem z Prahy, mám dobrou zprávu. Cesta to není nijak extrémě složitá, kor když se všichni pohybujeme na internetu. Do Českých Budějovic trefíte bez problémů a z Českých Budějovic je pak třeba hledat výpadovku na Krumlov. Z ní je třeba odbočit na Velešín a Kaplici, je to prazvláštně značený, tak pozor abyste nepřejeli. Ta rozdvojka je nedaleko za Budějicema a vy na ní musíte odbočit doprava. Potom stále po silnici až dorazíte do Kaplice (ne Kaplice-nádraží; tu projeďte) No a Kaplice je kapánek složitější, i my jsme se tam motali. Je třeba pomocí domluvy a jiných aktivit najít cestu na Benešov nad Černou a dát se po ní. A jakmile jí najdete, jste už skoro v cíli. Stačí projet Blansko a hned další vesnice je Hradiště, místo konání akce samotné."
liuk
WB Thalie
Posts: 220
Joined: 14:16 09. May 2007

Post by liuk »

Docela rád bych se jel podívat, trochu jsem doufal, že nepůjde o akci čistě Equilibrie, jak to nakonec vypadá. Bohužel nevyšel čas :/
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

liuk wrote:Docela rád bych se jel podívat, trochu jsem doufal, že nepůjde o akci čistě Equilibrie, jak to nakonec vypadá. Bohužel nevyšel čas :/
Takhle sibenicni termin? Ani nahodou. Mohli dat vedet "drobet" driv...

Pokud se smlouvali pouze na foru Eq, tak se nemuzou divit, ze o tom jini nevi. // zertovne ironicka poznamka: Na Eq. forum se jdu podivat jen na poradne flames - abych okoukal zkusenosti a vybrousil flamovaci techniku. :twisted:
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Post by Kiri »

nemam cas...i kdybych chtel, nemuzu :(
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Post by kucik »

Recht. Vozerem se zas na Vysehrade. Termin je pravidelnej a lokace dostupna.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked