Page 1 of 2

ztrata run

Posted: 09:42 10. Aug 2007
by Aznar
odpojil sem se ze hry v ivory a kdyz sem se chtel znova lognout, tak sem se nejak zaseknul u thaala a prisel sem o runu zvukovych emoci a runu ulozeni :?
dal do hry sem se musel dostat pres thaala, ktery me hodil do chramu...
docela divny, hlavne ty runy by se mi hodily zpatky :?

Posted: 09:45 10. Aug 2007
by Aznar
skript nw_c2_default2, OID: 800102ee, Tag: NW_GYPSY004, CHYBA: PŘÍLIŠ MNOHO INSTRUKCI


a v chramu mi to ted pise tohle

Posted: 10:03 10. Aug 2007
by Istvan
citace z novinek

"*emoce zvuku integrovany do emocni hulky
*runa ulozeni integrovana do duse bytosti - postava se ulozi ihned po aktivovani predmetu - neni ale nutno delat

*upravy kouzel:
-Zaklep:
hod je 5+lvl+d20 >= DC otevreni

-Najdi pasti:
Nalezeni 10+lvl+d20 >= DC nalezeni
Odstraneni: 5+lvl+d20 >= DC odstraneni

-ohniva zbran/temny ohen
dava bonus ke zraneni 1d4/1d6+1/2lvlu sesilatele (do maxima +10)

*summon z knihy summonu zustava vybrany i po restartu"

Posted: 10:20 10. Aug 2007
by Aznar
Istvan wrote:citace z novinek

"*emoce zvuku integrovany do emocni hulky
*runa ulozeni integrovana do duse bytosti - postava se ulozi ihned po aktivovani predmetu - neni ale nutno delat

*upravy kouzel:
-Zaklep:
hod je 5+lvl+d20 >= DC otevreni

-Najdi pasti:
Nalezeni 10+lvl+d20 >= DC nalezeni
Odstraneni: 5+lvl+d20 >= DC odstraneni

-ohniva zbran/temny ohen
dava bonus ke zraneni 1d4/1d6+1/2lvlu sesilatele (do maxima +10)

*summon z knihy summonu zustava vybrany i po restartu"
aha, sry, to sem prehlidnul :oops:

Posted: 10:40 10. Aug 2007
by photter
no, něco je tam špatně
já se objevil taky tam, runy zmizely a postava tam stála jak tvrdý Y, na Thala sem klikat nechtěl, tak sem relognul, pak mě to hodilo správně do lokace ale od tý doby dostávám s heartbeatem hlášku :

Script mod_onheartbeat, OID: 80000000, Tag: ,ERROR: TOO MANY INSTRUCTIONS

edit: a kromě toho dostávám na heartbeatu hlášku o stavu únavy

edit 2: hmm, planej poplach, po sesednutí a nasednutí na koně to přestalo

edit 3: přestalo to jenom dočasně, už to vyhazuje zase

Posted: 11:50 10. Aug 2007
by 566344
photter wrote:edit: a kromě toho dostávám na heartbeatu hlášku o stavu únavy
edit 2: hmm, planej poplach, po sesednutí a nasednutí na koně to přestalo
Asi byl srdecne unaveny ten tvuj srdecny ponik. :P

edit: ale na ty zmeny jsem zvedav - zvlaste to ukladani summonu.

Posted: 16:14 10. Aug 2007
by Krata
Po připojení sem chvíli čekal u Thala, když se chvíli nic nedělo šel sem s nim pokecat, po tom co mi oznámil že mě hodí do chrámu kde mám svázanou duši (Thalova svatyně u Ivory) sem se objevil v podsvětí.. což se mé postavy dost dotklo když je Thal její bůh :)

když sem se naposled odpojoval byl sem v pokoji u Krkovičky

Posted: 16:40 10. Aug 2007
by 566344
Krata wrote:Po připojení sem chvíli čekal u Thala, když se chvíli nic nedělo šel sem s nim pokecat, po tom co mi oznámil že mě hodí do chrámu kde mám svázanou duši (Thalova svatyně u Ivory) sem se objevil v podsvětí.. což se mé postavy dost dotklo když je Thal její bůh :)
Asi se Thal konecne domakl o pravych schopnostech toho maleho v dlouhem plasti... To vis, musis si vybirat ponekud shovivavejsi nebeske patrony... :D

Posted: 16:57 10. Aug 2007
by Hassan
Tak to ja jsem se tam taky zasek u Thala ale kliknul jsem na nej a me hodil do chramu v pohode akorat mi tam ta hlasky toho chybnyho skriptu vyskakuje taky :wink:

Posted: 17:07 10. Aug 2007
by 566344
Jo, chybna hlaska spojena s Heartbeat je u Liua taky.

Posted: 18:03 10. Aug 2007
by Sylmael
Ta heartbeat hlaska sa vypisuje kazdemu. Je to totiz modulova hlaska vztahujuca sa na kazdeho hraca bez vinimky.

Posted: 18:06 10. Aug 2007
by igor
Sylmael wrote:Ta heartbeat hlaska sa vypisuje kazdemu. Je to totiz modulova hlaska vztahujuca sa na kazdeho hraca bez vinimky.
jj mě to tam taky psalo, můžu potvrdit :roll: :lol:

Posted: 20:06 10. Aug 2007
by jaara
vypisuje se stale?

Posted: 20:17 10. Aug 2007
by Hassan
Zda se ze uz je to v poradku!Po pripojeni uz nic nevyskakuje :wink:

Posted: 21:11 10. Aug 2007
by photter
vypisuje ale ne furt