Page 1 of 1

Obří kladivo....nefunguje násada

Posted: 18:27 29. Aug 2010
by slonowous
vykoval jsem platinove obří kladivo a ať tam dám jakoukoli násadu, tak je kladivo bez jakých koliv vlastností ...chová se stále, jako by bylo bez násady. nejde stím něco udělat? .... díky

Re: Obří kladivo....nefunguje násada

Posted: 12:09 25. Sep 2010
by nomis_b
Hm, takze vyzkouseno a u me vse OK.

Muze pls nekdo vyzkouset, zda problem pretrvava ? Jestli nikod nic nenapise, povazuju ho za vyreseny.

Re: Obří kladivo....nefunguje násada

Posted: 23:03 04. Oct 2010
by cer-c
Dnes jsem dělal obří kladivo z platiny 200%. Násada byla dubová (všude jinde mi funguje dub bez postihů) a výsledek je kladivo bez magického DMG. Včera jsem zkoušel 180% platina 20% stříbro a to stříbro se tam projevilo. Platina však nikoli.

Re: Obří kladivo....nefunguje násada

Posted: 10:53 05. Oct 2010
by nomis_b
a zkousel si i zrban tomu podobnou ze stejneho materialu, treba velky mec, nebo velkou sekeru ? Ne vsechny velikosti zbranimaji stejne vlastnosti.

Kdyztak mi posli PM se screenem toho predmetu pls.

I kdyz.. ted se divam, ze 200%platiny by tam melo byt tak i tak...mrknu na to teda.

Re: Obří kladivo....nefunguje násada

Posted: 16:37 07. Nov 2010
by slonowous
tak je to ok.