Page 1 of 8
Chyby při očarovávání zbraní
Posted: 23:43 30. Aug 2010
by Scully
Zkoušel jsem očarovat scimitar, u kterého mi to napsalo max. 140%, kamínek měl 149%. Dal jsem tam ostrost (100%) a oheň (40%). Oheň se na zbrani vůbec neobjevil, pouze ostrost.
Dále jsem dělal do kukri elektřinu kamínek 120%, výsledek 1k4 místo 1k6. Jsem v očarování už na max. lvl.
Tohle se mi nestalo poprvé. Myslím že to je chyba vzhledem k tomu, že postava by měla být "profík" a toto zpracování je pro ni triviální.
Dále jsem zkoušel získat duši z toho obra na vršku v chrámu. Někdy se povede někdy ne (i když je to pro postavu triviální). Ačkoliv je kamínek na (max?) 200%, dostávám do něj přes 200. Protože už neexistuje větší kamínek, ptám se, zda NPC, které má duši větší než 220%, do tohoto kamínku nepůjde chytit nikdy a pokaždé kamínek zničí?
Pokud je postava na konci a nemůže se už nic víc naučit, měla by mít nějaké jistoty v očarovávání.
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Posted: 15:41 31. Aug 2010
by venomeq
Dodam ze to nebyla kukri ale druhej stinovej scimitar...ten prvni co ocarovaval byl mitrilovo platinovej...
Scimitar:secna zbran,stredniho typu,jednorucni. 1k6 utok.
Nemel by tam teda byt ocarovani 1k6 elektrinou namisto 1k4?
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Posted: 19:46 31. Aug 2010
by Scully
Teď další případ - velký meč, kámen 212%, dával jsem ostrost a zbytek elektriku, tedy teoreticky elektrika 1K5 (1k4), dostala se tam jenom ostrost, el. žádná
edit1: vzhledem k tomu, že meč je z meteoru a je dost drahý, poprosil bych, zda do něj půjde dostat aspoň 1k4 elektřiny
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Posted: 19:28 01. Sep 2010
by Istvan
Ano o tehle chybe uz jsem tvurce ocarovani davno informoval. (dobre, ze jsi to sem hodil znova)
(mysleno, ze nejde hodit ostrost a neco... bere to jen prvni vec)
edit. koukam do sve tabulky a s sutrem 120% vic jak 1d4 neudelas.
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Posted: 23:46 01. Sep 2010
by Scully
edit. koukam do sve tabulky a s sutrem 120% vic jak 1d4 neudelas.[/quote]
.. ale udělal jsem, ale je to tak dva měsíce zpátky

, dokonce teď nedávno jsem udělal ostrost + 1k2 na 120%
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Posted: 07:30 10. Sep 2010
by venomeq
Porad nekdo nevi jak to stim ocarovanim je? docela by me to zajimalo....
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Posted: 11:25 12. Sep 2010
by nomis_b
muzu na to mrknout, uvidime. zatim hori vice veci v craftu, do par mesicu by se to melo vsehcno dotahnout.
kazdopadne si to pisu do ukolnicku.
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Posted: 23:46 13. Sep 2010
by Scully
Tak další "unikát", dělal jsem bastard 180% svatý (kamínek byl 216%) a vyšlo z toho to co je na obrázku
1k4 tam už bylo
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Posted: 23:51 13. Sep 2010
by -RoF-
Scully wrote:Tak další "unikát", dělal jsem bastard 180% svatý (kamínek byl 216%) a vyšlo z toho to co je na obrázku
The attachment PrtScr capture.jpg is no longer available
1k4 tam už bylo
Jo tenhle meč sem dlouho a pracně vyráběl. Než sem ten unikát vyrobil, tak sem vyrobil 42 mečů a jelikož očarování je nějak pokažené, tak to udělalo tohle.
Podle skutečnosti by ten meč by měl být.
+6 AB proti zlým
+2k6 pozitiv proti zlým
+4 magické
+1 tupé zranění
silná kritická zranění 2 kritické
unikát +1k4 věštby na zlo
Hmmm jako ted je z toho paskvil a proč?
Mám prosím nárok na náhradu?
PS: všiml sem si že po očarování tam zmizelo, kdo meč koval a kdo ho očaroval, dřív to tam vždy bylo
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Posted: 00:21 14. Sep 2010
by zachy
-RoF- wrote:
Podle skutečnosti by ten meč by měl být.
+6 AB proti zlým
+2k6 pozitiv proti zlým
+4 magické
+1 tupé zranění
silná kritická zranění 2 kritické
unikát +1k4 věštby na zlo
To se mi zda trosku přemrštěný ty čísla

já myslel že craft je už upravenej nebo tohle je v pořádku
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Posted: 06:13 14. Sep 2010
by -RoF-
zachy wrote:-RoF- wrote:
Podle skutečnosti by ten meč by měl být.
+6 AB proti zlým
+2k6 pozitiv proti zlým
+4 magické
+1 tupé zranění
silná kritická zranění 2 kritické
unikát +1k4 věštby na zlo
To se mi zda trosku přemrštěný ty čísla

já myslel že craft je už upravenej nebo tohle je v pořádku
Tak při starém craftu šly udělat jistě i lepší zbraně.
A ber že je tohle proti zlu a ne proti všemu
Mě je jen divné, že před pár měsíci pohoda, fungovalo to a ted je to nějaké rozvrtané.
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Posted: 09:28 14. Sep 2010
by nomis_b
no, nic moc jsem nemenil. parametry jsou spravne (pro ten oreirovskej mec), protoze se jedna o obourucak a je jen proti zlym.. a je to vicemene nejlepsi sveho typu.
a ten unikat nahore, na ten se mrknu, mozna je tam chyba tim, ze je to unikat. trosku sem je totiz upravoval, aby nebyly stejne, takze se tam mohla vloudit chybka, u nekterych unikatu. a vona ta sance neni moc velka na vyrobu, takez vychytat unikaty neni jednoduche.
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Posted: 10:21 14. Sep 2010
by -RoF-
nomis_b wrote:no, nic moc jsem nemenil. parametry jsou spravne (pro ten oreirovskej mec), protoze se jedna o obourucak a je jen proti zlym.. a je to vicemene nejlepsi sveho typu.
a ten unikat nahore, na ten se mrknu, mozna je tam chyba tim, ze je to unikat. trosku sem je totiz upravoval, aby nebyly stejne, takze se tam mohla vloudit chybka, u nekterych unikatu. a vona ta sance neni moc velka na vyrobu, takez vychytat unikaty neni jednoduche.
Aha, díky.
A je možné požádat DM o náhradu?
Aby ten meč měl vlastnosti, co má mít (jak sem psal).
Asi ten meč vyrobit v toolu a dát postavě.
Díkas
PS: proč oreirovskej meč?

Re: Chyby při očarovávání zbraní
Posted: 11:47 14. Sep 2010
by nomis_b
-RoF- wrote:
Asi ten meč vyrobit v toolu a dát postavě.
PS: proč oreirovskej meč?

ano, je to nejjednodusi. WB ti ho nijak pridelit nemuze.
PS: mec vyrobenej postavou zacinajici aria oreiro, nebo tak nejak .. takez oreiorovskej mec. neresim presne jmena, nikdy sem to nedelal, kazdeho si nazyvam podle sebe ( ale nektera jmena my uvaznou v pameti vice, treba tuturututu (ale uz sem mel i konflikt o tom, jeslti tam nejni jedno TU navic...

))
Re: Chyby při očarovávání zbraní
Posted: 18:07 14. Sep 2010
by Scully
-RoF- wrote:PS: všiml sem si že po očarování tam zmizelo, kdo meč koval a kdo ho očaroval, dřív to tam vždy bylo
Ono to tam je, jen se to nevešlo do okénka
edit nomis : chyba opravena
jen tak dal..