Magicka vez Ivora
Magicka vez Ivora
Prodavac v magicke vezi v Ivore hlasi ze shani houbu smradoch fialkovy, patnact hub si vezme ale penize zadne neda zlodej...
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Magicka vez Ivora
print screen dialogu by se hodil + vypisu
a] nekdy to nevezme, protoze je tam sance, ze zbozi jiz je prosle
b] nemuzu zjistit bez prinscreenu v cem je chyba, kdyz to doted fungovalo +/- spravne
a] nekdy to nevezme, protoze je tam sance, ze zbozi jiz je prosle
b] nemuzu zjistit bez prinscreenu v cem je chyba, kdyz to doted fungovalo +/- spravne
A zase se craftí...
Re: Magicka vez Ivora
nevyskočí pak dialog, je to shnilé, vysypu to do koše a postava dostane jen část peněz?nomis_b wrote:print screen dialogu by se hodil + vypisu
a] nekdy to nevezme, protoze je tam sance, ze zbozi jiz je prosle
Pauza výkonu DM: 1 - 8. 9.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Magicka vez Ivora
ano. al enekdo necte dialogy, takze proto ten screenshot by se hodil.
takovych expertu je, co si to neprectou a chtej to opravit...
takovych expertu je, co si to neprectou a chtej to opravit...
A zase se craftí...
Re: Magicka vez Ivora
fotku bych mel mit, poslu jak prijdu z prace.
Edit: tak jsem skoukl ten screen, a opravdu mi ty houby vyhodil do kose... nejak mi to uniklo v dialogu cetl jsem az jak mi dekuje za surky... omlouvam se
PS stejne je to to zlodej kdyz si je vezme a neda ani zlatku
Edit: tak jsem skoukl ten screen, a opravdu mi ty houby vyhodil do kose... nejak mi to uniklo v dialogu cetl jsem az jak mi dekuje za surky... omlouvam se
PS stejne je to to zlodej kdyz si je vezme a neda ani zlatku