Page 1 of 1
Magicka vez Ivora
Posted: 11:45 20. Sep 2010
by Tashara
Prodavac v magicke vezi v Ivore hlasi ze shani houbu smradoch fialkovy, patnact hub si vezme ale penize zadne neda zlodej...
Re: Magicka vez Ivora
Posted: 11:54 20. Sep 2010
by nomis_b
print screen dialogu by se hodil + vypisu
a] nekdy to nevezme, protoze je tam sance, ze zbozi jiz je prosle
b] nemuzu zjistit bez prinscreenu v cem je chyba, kdyz to doted fungovalo +/- spravne
Re: Magicka vez Ivora
Posted: 12:12 20. Sep 2010
by OneIceOne
nomis_b wrote:print screen dialogu by se hodil + vypisu
a] nekdy to nevezme, protoze je tam sance, ze zbozi jiz je prosle
nevyskočí pak dialog, je to shnilé, vysypu to do koše a postava dostane jen část peněz?
Re: Magicka vez Ivora
Posted: 12:16 20. Sep 2010
by nomis_b
ano. al enekdo necte dialogy, takze proto ten screenshot by se hodil.
takovych expertu je, co si to neprectou a chtej to opravit...
Re: Magicka vez Ivora
Posted: 14:06 20. Sep 2010
by Tashara
fotku bych mel mit, poslu jak prijdu z prace.
Edit: tak jsem skoukl ten screen, a opravdu mi ty houby vyhodil do kose... nejak mi to uniklo v dialogu cetl jsem az jak mi dekuje za surky... omlouvam se
PS stejne je to to zlodej kdyz si je vezme a neda ani zlatku
