Page 1 of 1

Koník v podsvětí

Posted: 17:12 16. Oct 2010
by Scully
Prosím nějaké DMko, zda by mi nevytáhlo mojeho koníka z posvětí. Zkoušel jsem dotaz při hře, ale bohužel už třetí den mám smůlu. Mohl by se objevit v Karathe u dílny. Předem díky. Elina je už nešťastná, protože neví kam zmizel.

Re: Koník v podsvětí

Posted: 17:18 16. Oct 2010
by OneIceOne
Scully wrote:Prosím nějaké DMko, zda by mi nevytáhlo mojeho koníka z posvětí. Zkoušel jsem dotaz při hře, ale bohužel už třetí den mám smůlu. Mohl by se objevit v Karathe u dílny. Předem díky. Elina je už nešťastná, protože neví kam zmizel.
vyřízeno

Re: Koník v podsvětí

Posted: 20:37 16. Oct 2010
by Scully
Děkuju a Elina taky :)