Koník v podsvětí

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Scully
Poutník
Posts: 61
Joined: 00:30 12. Apr 2010
Location: Praha
Contact:

Koník v podsvětí

Post by Scully »

Prosím nějaké DMko, zda by mi nevytáhlo mojeho koníka z posvětí. Zkoušel jsem dotaz při hře, ale bohužel už třetí den mám smůlu. Mohl by se objevit v Karathe u dílny. Předem díky. Elina je už nešťastná, protože neví kam zmizel.
User avatar
OneIceOne
Rytíř
Posts: 500
Joined: 12:49 30. May 2007

Re: Koník v podsvětí

Post by OneIceOne »

Scully wrote:Prosím nějaké DMko, zda by mi nevytáhlo mojeho koníka z posvětí. Zkoušel jsem dotaz při hře, ale bohužel už třetí den mám smůlu. Mohl by se objevit v Karathe u dílny. Předem díky. Elina je už nešťastná, protože neví kam zmizel.
vyřízeno
Pauza výkonu DM: 1 - 8. 9.
Scully
Poutník
Posts: 61
Joined: 00:30 12. Apr 2010
Location: Praha
Contact:

Re: Koník v podsvětí

Post by Scully »

Děkuju a Elina taky :)
Locked