Page 1 of 5

Posted: 00:47 16. Jul 2007
by kucik
//offtopic

Neprehanejte to s tema novejma lokacema. Thalie je na muj vkus strasne rozlehla a v soucasnosti dost prazdna (a vzhledem k limitu serveru nemyslim ze bude nekdy vyrazne plnejsi). Je tu podle me moc mala hustota hracu/plochu a postavy se hrozne malo potkavaj. Vim, ze tohle je na jiny tema, ale nedalo mi to nenapsat.

Posted: 07:44 16. Jul 2007
by Kiri
kucik: naprosta pravda, ale to si myslim nenivubec na skodu.

Posted: 09:03 16. Jul 2007
by Theo
kucik wrote:Neprehanejte to s tema novejma lokacema. Thalie je na muj vkus strasne rozlehla a v soucasnosti dost prazdna (a vzhledem k limitu serveru nemyslim ze bude nekdy vyrazne plnejsi). Je tu podle me moc mala hustota hracu/plochu a postavy se hrozne malo potkavaj. Vim, ze tohle je na jiny tema, ale nedalo mi to nenapsat.
//offtopic

Suhlas, skor by sa mi pacilo, keby kazda lokacia bola niecim vynimocna (specialna vec v nej), lebo teraz je dost lokacii, ktore su len otom aby si sa niekde dostal a to je skoda.

Posted: 09:18 16. Jul 2007
by Daanri
Nemozes mat kazdu lokaciu niecim vynimocnu, to by nemalo ziadnu logiku, ked by si do kazdej jednej lokacie strcil nieco specialne. Nevravim o vynimocnych specialnych miestach na putovanie napriklad.

Posted: 11:29 16. Jul 2007
by Theo
Ale ano mozes, podla toho co chapes pod pojmom "specialna vec" :wink:
Teraz je vela lokacii tak povediac "mimo cesty" a ked tam nieje aspon schopny dung, tak naozaj len fajnsmejker si tam zajde na prechazku. Skoda takych lokacii :D

Posted: 12:47 16. Jul 2007
by Daanri
To naozaj musi byt v kazdej lokacii dung aby tam malo zmysel zajst? Ja som si rad presiel aj lokacie kde neboli dungy, dokonca ani ziadna prisera...ale bolo tam nieco ine...pripadne tie lokace viedli k niecomu zajimavemu ako jazierko, vodopad, skaly alebo len pekna priroda.

Posted: 12:53 16. Jul 2007
by Theo
Ach.. nepovedal som ze tam ma byt zrovna dalsi (rovnaky) dung.. necham to radsej tak :) proste na TH su lokacie, ktore zivaju prazdnotou :roll:

Posted: 12:54 16. Jul 2007
by Daanri
Tak povedz konkretne ktore, s kludom mozes aj upravit pripadne dat konkretne navrhy co v nich "chyba". Ale asi nato zaloz novy topic alebo posli do PM.

Posted: 13:01 16. Jul 2007
by Michal
Když si to vezmeme, tak různorodejch lokací je fakt hodně a většinou každá má svoje vlastní potvory. Jsou dungeony kde jsou i zajímavý věci :) Ale ty jsou většinou novější a určený spíš pro družiny s vyšším levelem. Ale mě by stejně stačil ten jeden les a pár druhů potvor... :D

Bohužel jsou lokace, kde je frekvence hráčskejch postav vysoká a pak jsou ty, kam se někdo dostane náhodou. Škoda, jsou často pěkný, ale asi se tam bojej sami i v družině.

Posted: 15:31 16. Jul 2007
by Theo
Krata wrote:... tuhle hru beru jako zábavu a neřešim nějkaký nerovnosi typu: mě nekdo zabil, mě se někdo nelíbí a tak.. já seu toho bavim teda pokud to nepřesahuje meze a postava se fakt nechová jako bůh co všechno umí a zná atd...
// offtopic

Jop takovych postav je tu dost ... *pekne si rejpne* :mrgreen:

PS: co takle okridleny elfove? *spomene si na neznu elfku z baldura*

Posted: 11:57 27. Aug 2007
by Daanri
Tato diskusia nak odumrela, ale vcelku rad by som ju ozivil.

Zaujimalo by ma co konkretne, teda ake lokacie by ste si priali na Thalii. Myslim tym rozne sprestrenie a upravy existujucich lokacii, ake dungy, nake putovne miesta, alebo ine zaujimave miesta, ktore by ste chceli na Thalii mat, pripadne ktorym smerom zamerat rozsirovanie. Takze prosim s kludom piste vase navrhy a napady teraz mate moznost ovplyvnit co nove na Thalii vznikne.

Posted: 12:59 27. Aug 2007
by kucik
Me jde prave o to, pokud mozno nove lokace nepridavat (Vyjma planovaneho trpasliciho meste Farhenheim apodobnych). Napriklad hory jsou hrozne rozlehle a v kazde lokaci je treba jeden druh zvirete.

Muzu jen hadat, jak to bude vypadat, az se zabydli Khar Durn, ale podle me vzniknou dva temer izolovany svety. Izolovany vzdalenosti a pro maly lvly i silou potvor. Tohle podle me Thalii nesvedci. Samozrejme ze by bylo k nicemu, kdyby bylo vsechno nacpany u sebe, to je druhej extrem. Jde zkratka o to, najit idealni kompromis.

Je sice pekny, ze se tu da najit moc a moc druhu potvor, a ze je v tom takova pestrost, ale ve vysledku jsou to treba trikrat ty samy potvory, ktery trochu jinak vypadaj a jinak se jmenujou.

Proste a jednoduse. Podle me to chce priblizit rozlehlost sveta poctu hracu, ktery na nem hrajou.

Posted: 14:28 27. Aug 2007
by Krata
tak nejak souhlasim, dalsi lokace uz moc ne, vyjimaje tech ropracovanejch a neodelanejch (trpasličí město atd..) spíš bych se věnoval opravování těch chyb, zavedení subras, craft a takovýhle věci, lokací je tu dost a až bude Farhenheim a Khar Durn tak bude kam chodit..

Posted: 14:54 27. Aug 2007
by Rejty
Krata wrote:spíš bych se věnoval opravování těch chyb, zavedení subras, craft a takovýhle věci
Kazda pomoc je vitana. :lol:

Posted: 16:06 27. Aug 2007
by monstera
Theo wrote:Ach.ej tak :) proste na TH su lokacie, ktore zivaju prazdnotou :roll:
Například kdo byl kdy naposledy v roklinkách ?