Dodávam teda ostatné:
to Miking: pripojenie k netu: NB cez wifi, PC cez kábel ... pripojenie je 2Mb down/256 kb up DSL - tu ale problém nehľadajte, to by mi nezhadzovalo hru, ale vypínalo pripojenie na Thaliu

(otestovené, keď nám deti vytrhnú zakopnutím kábel na net zo zásuvky

) + navrch to isté = padanie hry, nám spôsobovalo na 3 rôznych miestach úplne identicky, pričom dve z nich mali DSL, jedno optiku
to Zachy: padá hra uprostred hocičoho, či som bola lognutá ešte dávnejšie za DM, či za postavu .. pri crafte, pri rozhovore po telli, pri boji, pri prechode ... proste hocikedy .. tá spomínaná situácia = 3x padnutie hry za pol hodku bolo pri obyčajnom crafte, nič iné len klik klik
doplnok: skúšala som CEP 2.1 aj 2.3 .. úplne rovnako to padá
EDIT: a keď už, ak mi môže niekto poradiť, čo môže spôsobovať mrznutie PC, budem rada

mrzne skoro výlučne pri pozeraní filmu, zriedkavo i inokedy .. ide mi hlava z toho zošedivieť, ale neviem si rady

))))