Kun

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Kun

Post by Zyga »

Co dat zrychleni pohybu od kone nejakej hodne vysokej caster level? tedka to dispelne kazdej druhej skreti saman
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Re: Kun

Post by 566344 »

Zyga wrote:Co dat zrychleni pohybu od kone nejakej hodne vysokej caster level? tedka to dispelne kazdej druhej skreti saman
No me se zase zda ze byste od tech konu chteli nejak moc...
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Sa im cudujes Liu? Ich elfie nohy sa dotknu zeme len malokedy...
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Post by Zyga »

Chodit pesky je pro ty nizsi stvoreni :twisted:
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Post by photter »

elfky sou vod toho, aby je někdo nosil na zádech, buďte rádi, že máme koně
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

photter wrote:elfky sou vod toho, aby je někdo nosil na zádech, buďte rádi, že máme koně
Skoda ze jsou kone. Takova klada, spolu s mazutem a perim v kadi vedle... Ta se uplne tesi na povozeni nekterych individui... :P
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Post by Theo »

Image

*zobere pukance a kouka dale*
Ora et Labora
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Musim to teda inac stylizovat. Dispell ako kuzlo ucinkujuce na postavu prepojenu s konom ma za nasledok necakane spomalenie zmeteneho kona ktory odmieta aj nadalej bezat a tak sa rychlostou behu priblizi rychlostou k onomu hracovi bez kona. Hrac musi teda z kona zosadnut aby si kon vydychol a spametal sa z dispell shoku. Tympadom nieje odporucane ist do boja voci NPC s dispellom na koni, ale radsej pouzit vlastne nohy i ked je to pre niektore PC nepohodlne, zdlhave a vycerpavajuce.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Post by Pajule »

konicek takovi rkasny vzneseny zviratko..se divim ze ty zvrhly elfky vubec nosej na zadeh ja bych je schodila a sla si po svich :twisted: ..to by devcata asi neprezili :twisted: ...chodit po svejch
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Post by photter »

ty tomu vůbec ale vůbec nerozumíš, mit boky sevřený stehnama zvrhlý elfky je snem každýho správnýho koně a nejen jeho ;)
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

A preto maju vsetky zvrhle elfky nohy do O. Image
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Post by Pajule »

mno tak o koncih toho vim celkem dost..bohuzel v zadny knizce neni napsany koho kun rad nosti..ale jestli dostava ostruhma do slabin tak to teda urcite neni jeho sen...a co se tyce toho je pravda ze zvrhy elkfy se prodavaj ale presto krasu kone tim nezastini..
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
resurrection
Nováček
Posts: 18
Joined: 20:50 26. Jul 2007
Contact:

Post by resurrection »

Tohohle problemu jsem si taky vsimnul. Jenom nechapu proc zjevny systemovy problem tady vetsina komentuje jakoby IC, ale to je fuk. Spis me zajima jestli se s tim da neco delat. Mozna nastavit tomu spechu brutalne vyssi caster level aby ho nemohlo nic sundat, jelikoz jinak nez pres efekt se to vyresit neda...
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

resurrection wrote:Tohohle problemu jsem si taky vsimnul. Jenom nechapu proc zjevny systemovy problem tady vetsina komentuje jakoby IC, ale to je fuk. Spis me zajima jestli se s tim da neco delat. Mozna nastavit tomu spechu brutalne vyssi caster level aby ho nemohlo nic sundat, jelikoz jinak nez pres efekt se to vyresit neda...
Tenhle efekt "zpomaleni" vznika ve dvou pripadech.
a) dotycny se na koni vyspi
V te chvili pomuze kdyz se jeho postava uraci pohnout svou vznesenou prdeli, pred spanim seskocit a alespon vzbudit zdani toho, ze spi.
IC pripominka z me strany by mohla znit v duchu: "Zkus se vyspat v sedle! Zpomaleny budes ty i ten kun!"

b) dotycny chytne kone a vjede s nim do viru bitvy, kde se stane cilem nejakeho dispell kouzla
Kdyz odhlednu od toho, ze onen kun NENI zranitelny a ze ma "konem_obdarena_postava" nezanedbatelnou vyhodu v rychlosti pohybu, tak i po normalnimi zbranemi vedene bitve byl kun i jeho jezdec unaven. Neumim si predstavit jak asi muze byt kdo unaven kdyz se jej pokousi sejmout nejaky nasrany kouzelnik/klerik/zaklinac magii.
Opet podotykam to co vyse: staci, kdyz dotycna postava pohne svym vznesenym zadkem a da koni chvili odpocinout (tzn. sestoupi a znovu nastoupi).

Jeste pripominam, ze timto systemovym opatrenim zcela a naprosto mizi uloha kouzla "expeditious retreat", stejne tak je podstatne snizena vyhodnost kouzla "haste". Na oboje musi mag/sorc dlouho studovat a zasvetit roky zivota alespon jakes-takemu trvani techto kouzel. V provedeni "kun" kdokoli ziska celodenni (!!!) expeditious retreat. Cenou za to je 30 minut klikani na sberu surovin, doneseni do dilny a "zplacnuti" je k sobe. A voila - hned je 20 tisic gp ve vacku se zlatem, hned je na kone.

Misto abyste se podivali na veci strizlive - s vedomim jejich silene sily - tak drapnete hrnec plny zlata a rvete po dodatku.
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Post by photter »

ale notak, numero, proč tak záštiplně ?
já mám dojem, že kdo chce koně a výhody z něj využívat, sežene si na něj peníze
kdo chodí pěšky, má k tomu zřejmě nějakej důvod
to, že kůň poskytuje vejhody je jasný a jeho cena by to měla odrážet a ne že jeho vejhody sou kompenzovaný bugama
únava po boji a podobně sou zavádějící kecy, kdopa bude po bitvě unavenější, pěšák nebo jezdec, he ? hádej, dávám ti tři pokusy :)
použitelnost haste se nijak nesnižuje, na haste je daleko podstatnejší útok navic a +4 k AC než rychlost pobíhání a to, že kdejakej chcípáckej šaman ti zpomalí koně je prostě bug, nic víc
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Locked