Kun
Kun
Co dat zrychleni pohybu od kone nejakej hodne vysokej caster level? tedka to dispelne kazdej druhej skreti saman
Musim to teda inac stylizovat. Dispell ako kuzlo ucinkujuce na postavu prepojenu s konom ma za nasledok necakane spomalenie zmeteneho kona ktory odmieta aj nadalej bezat a tak sa rychlostou behu priblizi rychlostou k onomu hracovi bez kona. Hrac musi teda z kona zosadnut aby si kon vydychol a spametal sa z dispell shoku. Tympadom nieje odporucane ist do boja voci NPC s dispellom na koni, ale radsej pouzit vlastne nohy i ked je to pre niektore PC nepohodlne, zdlhave a vycerpavajuce.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
konicek takovi rkasny vzneseny zviratko..se divim ze ty zvrhly elfky vubec nosej na zadeh ja bych je schodila a sla si po svich
..to by devcata asi neprezili
...chodit po svejch
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
mno tak o koncih toho vim celkem dost..bohuzel v zadny knizce neni napsany koho kun rad nosti..ale jestli dostava ostruhma do slabin tak to teda urcite neni jeho sen...a co se tyce toho je pravda ze zvrhy elkfy se prodavaj ale presto krasu kone tim nezastini..
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
-
resurrection
- Nováček
- Posts: 18
- Joined: 20:50 26. Jul 2007
- Contact:
Tohohle problemu jsem si taky vsimnul. Jenom nechapu proc zjevny systemovy problem tady vetsina komentuje jakoby IC, ale to je fuk. Spis me zajima jestli se s tim da neco delat. Mozna nastavit tomu spechu brutalne vyssi caster level aby ho nemohlo nic sundat, jelikoz jinak nez pres efekt se to vyresit neda...
Tenhle efekt "zpomaleni" vznika ve dvou pripadech.resurrection wrote:Tohohle problemu jsem si taky vsimnul. Jenom nechapu proc zjevny systemovy problem tady vetsina komentuje jakoby IC, ale to je fuk. Spis me zajima jestli se s tim da neco delat. Mozna nastavit tomu spechu brutalne vyssi caster level aby ho nemohlo nic sundat, jelikoz jinak nez pres efekt se to vyresit neda...
a) dotycny se na koni vyspi
V te chvili pomuze kdyz se jeho postava uraci pohnout svou vznesenou prdeli, pred spanim seskocit a alespon vzbudit zdani toho, ze spi.
IC pripominka z me strany by mohla znit v duchu: "Zkus se vyspat v sedle! Zpomaleny budes ty i ten kun!"
b) dotycny chytne kone a vjede s nim do viru bitvy, kde se stane cilem nejakeho dispell kouzla
Kdyz odhlednu od toho, ze onen kun NENI zranitelny a ze ma "konem_obdarena_postava" nezanedbatelnou vyhodu v rychlosti pohybu, tak i po normalnimi zbranemi vedene bitve byl kun i jeho jezdec unaven. Neumim si predstavit jak asi muze byt kdo unaven kdyz se jej pokousi sejmout nejaky nasrany kouzelnik/klerik/zaklinac magii.
Opet podotykam to co vyse: staci, kdyz dotycna postava pohne svym vznesenym zadkem a da koni chvili odpocinout (tzn. sestoupi a znovu nastoupi).
Jeste pripominam, ze timto systemovym opatrenim zcela a naprosto mizi uloha kouzla "expeditious retreat", stejne tak je podstatne snizena vyhodnost kouzla "haste". Na oboje musi mag/sorc dlouho studovat a zasvetit roky zivota alespon jakes-takemu trvani techto kouzel. V provedeni "kun" kdokoli ziska celodenni (!!!) expeditious retreat. Cenou za to je 30 minut klikani na sberu surovin, doneseni do dilny a "zplacnuti" je k sobe. A voila - hned je 20 tisic gp ve vacku se zlatem, hned je na kone.
Misto abyste se podivali na veci strizlive - s vedomim jejich silene sily - tak drapnete hrnec plny zlata a rvete po dodatku.
ale notak, numero, proč tak záštiplně ?
já mám dojem, že kdo chce koně a výhody z něj využívat, sežene si na něj peníze
kdo chodí pěšky, má k tomu zřejmě nějakej důvod
to, že kůň poskytuje vejhody je jasný a jeho cena by to měla odrážet a ne že jeho vejhody sou kompenzovaný bugama
únava po boji a podobně sou zavádějící kecy, kdopa bude po bitvě unavenější, pěšák nebo jezdec, he ? hádej, dávám ti tři pokusy
použitelnost haste se nijak nesnižuje, na haste je daleko podstatnejší útok navic a +4 k AC než rychlost pobíhání a to, že kdejakej chcípáckej šaman ti zpomalí koně je prostě bug, nic víc
já mám dojem, že kdo chce koně a výhody z něj využívat, sežene si na něj peníze
kdo chodí pěšky, má k tomu zřejmě nějakej důvod
to, že kůň poskytuje vejhody je jasný a jeho cena by to měla odrážet a ne že jeho vejhody sou kompenzovaný bugama
únava po boji a podobně sou zavádějící kecy, kdopa bude po bitvě unavenější, pěšák nebo jezdec, he ? hádej, dávám ti tři pokusy
použitelnost haste se nijak nesnižuje, na haste je daleko podstatnejší útok navic a +4 k AC než rychlost pobíhání a to, že kdejakej chcípáckej šaman ti zpomalí koně je prostě bug, nic víc
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh

