Page 1 of 10
XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 09:04 25. Nov 2010
by Rejty
Prosím, abyste zde psali vaše zprávy o NPC, za které nejsou adekvátní xp (ať už je za ně málo a nebo hodně). Doufám, že to vezmete zodpovědně.
Napište to nějak rozumně i s argumenty PROČ. Např. skalní obr je daleko silnejší než jeskynní obr, díky tomu, že má sražení, pohled smrti, atd. a i tak je za něj méně xp.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 10:20 25. Nov 2010
by tao kan
za bosse u trolů kousek od Ivor je stejně xp jako za obyčejného, navrhuji přidat xp.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 11:54 25. Nov 2010
by artaxas
tao kan wrote:za bosse u trolů kousek od Ivor je stejně xp jako za obyčejného, navrhuji přidat xp.
To jest sice pravda, na druhou stranu však je slabší než obyčejní, takže je to dle mě adekvátní.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 12:21 25. Nov 2010
by Krata
za bosse by měli bejt větší expi, vůdce trolů je slabší pro vysoké lvl ale pro low lvl je pořád silnej
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 12:46 25. Nov 2010
by Firefox_
V Prahvozdu je vudce starých vodních elementálů bez trofeje a bez expů
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 12:59 25. Nov 2010
by -RoF-
Firefox_ wrote:V Prahvozdu je vudce starých vodních elementálů bez trofeje a bez expů
Trofej má, ale expy ne.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 16:27 25. Nov 2010
by pilnik
tygrodlaci v prahvozdu vzhledem k jejich sile a sile ostatnich zvirat a monster jsou bych rekl expove nedohodnoceny.
nevim teda jestli se s nimi ted nejak nehejbalo
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 17:56 25. Nov 2010
by cer-c
Věž hnilobníka: první lokace - poslední patro (to s portálem někam)
- za tamní NPC je stejně jako za potvory v ostatních 3 patrech, ale AB o 10 větší se srážením a kouzlama = dle mě podhodnocenné
Ledový palác - Ledový wyrm:
- boss, za kterého je stejně XP jako za ohnivého wyrma. Ohnivý je o hoodně slabší. = dle mě posílit XP za ledového
- další potvory v paláci jsme jen načnuli, tak nevím, kolik za ně je, ale nedivil bych se, kdyby byli za pár XP
- Malarovi pantíci - je to oproti prahvozdu těžší, XP je méně (nebo stejně)
Krynské hory - lední medvědi
- obtížnost srovnatelná s medvědama v prahvozdu. XP je znatelně méně. = vzhledem k lokalitě bych ponechal XP, ale snížil obtížnost (třeba poloviční HP)
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 18:06 25. Nov 2010
by pilnik
ono u tech pralesnich medvedu je bych rek spis problem ,ze si vetsinou zapnou power atack a pak se snazi srazet coz je celkem -9 do utoku.takze i postava prumernym AC se tam muze postavit a cekat az se o ni rozbijou
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 18:18 04. Dec 2010
by Alvarion
Upíří netopyr
Slenej utok, dava nemoc, je v lokacích, kam chodej postavy kolem 8 lvl, tem nezbyva nez utikat. Navrhuji snizit vyznamně útok.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 01:07 06. Dec 2010
by Alvarion
Panter
Podle mne je cílen na lvl 8-12 +-, je za něj mín xp než za leoparda, ale sila je neuměrně vysoká, je skoda, že se jim cílová skupina vyhýbá obloukem, doporučuji upravit sílu, tak aby bylo možné na ně chodit pro tu cílovku.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 04:16 06. Dec 2010
by Prasokralik
Koboldi ve větrných kopcích jsou drsnější než koboldi z kanálu, přesto je za koboldy z kaálu víc xp
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 21:37 06. Dec 2010
by slencak
Divoký pes
Severní vřesoviště (pod doubkovem)
Dá se zrubat na 1lvl v hadrech :30-45xp
V porovnání s jezevci jsou xp za psa příliš vysoké. Podle mne.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 22:07 06. Dec 2010
by Grunk-k
Starý černý medvěd u Doubkova. Má 2x hp + KD než ostatní, ale není počítán jako "bossik" a nema ani trofej. Je to chyba?
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 22:50 06. Dec 2010
by Sveneld
kostka slizu v kanalech, neprijemna svym utokem, za malo exp a ani zadna trofej