Povrch - výkup "harampádí"
Povrch - výkup "harampádí"
Dnes jsem chtěl prodat věci jako obvykle. Jel jsem do Doubkova a když jsem chtěl prodat cennější věci než za 10k, tak mi obchodním nabídl jen 10k. Řekl jsem si, že se asi změnilo kvantum peněz, které ten šmoula u sebe má. Sebral jsem se a jel jsem do Karathy. Skočil jsem k dobrodruhovi a tam mi nabídl tu samou cenu, ale i za věci o kterých jistě vím, že mají cenu vyšší.
Nevloudila se tam někde chybka nebo to je záměr?
Nevloudila se tam někde chybka nebo to je záměr?
Re: Povrch - výkup "harampádí"
Rejty wrote:Do obchodů v Podtemnu i na povrchu přidány následující věci:
- lepší praky a munice do nich
- lepší vrhací zbraně
- lepší kuše a munice do nich
Dále nastavení maximálních výkupních cen v obchodech.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Povrch - výkup "harampádí"
Aha, nějak jsem to přehlédl.DenGrasse wrote:...
Re: Povrch - výkup "harampádí"
Ještě jeden dotaz. Na cože je dobrý odhad ceny, když všechny zajímavější cennosti člověk prodá jen za 10k?
EDIT: tedy kromě nakupování výzbroje, ktero si postava koupí párkrát za svůj život
EDIT: tedy kromě nakupování výzbroje, ktero si postava koupí párkrát za svůj život
Re: Povrch - výkup "harampádí"
dnes jsem obehl nekolik dungeonu a v 80% z nich mi vypadlo neco zajimaveho - ctyri veci byly ruzne zbroje a zbrane vse +3ky
myslim ze je nastaveno zbytecne velke %to na padani techto veci v lootu
cesta neni, ale ve snizeni vykupni ceny vsech veci
spis v omezeni sance na ziskani podobneho predmetu, tohle cele jinak velice devalvuje craft a nici ekonomiku, doted funkcni
myslim ze je nastaveno zbytecne velke %to na padani techto veci v lootu
cesta neni, ale ve snizeni vykupni ceny vsech veci
spis v omezeni sance na ziskani podobneho predmetu, tohle cele jinak velice devalvuje craft a nici ekonomiku, doted funkcni
nwn
Re: Povrch - výkup "harampádí"
S tím souhlasím.
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
- Silvaner01
- Měšťan
- Posts: 176
- Joined: 00:28 24. May 2010
- Location: Brno
Re: Povrch - výkup "harampádí"
Dám to sem , je to trochu srovnatelný...
Když chci prodat věci koupené například u krejčího a už se mi nehodí, nabidne mi za některé
asi čtvrtinovou cenu, taky podle toho kde prodávám a podle odhadu ceny asi,
ale třeba chrániče, koupené v karatě u krejčího nechce koupit nikdo...
je to chyba, nebo záměr?
Když chci prodat věci koupené například u krejčího a už se mi nehodí, nabidne mi za některé
asi čtvrtinovou cenu, taky podle toho kde prodávám a podle odhadu ceny asi,
ale třeba chrániče, koupené v karatě u krejčího nechce koupit nikdo...
je to chyba, nebo záměr?
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
Re: Povrch - výkup "harampádí"
Proč je nechce koupit nikdo? Nabízí za ně 1gp, nebo říká, že předmět nevykupuje?Silvaner01 wrote:Dám to sem , je to trochu srovnatelný...
Když chci prodat věci koupené například u krejčího a už se mi nehodí, nabidne mi za některé
asi čtvrtinovou cenu, taky podle toho kde prodávám a podle odhadu ceny asi,
ale třeba chrániče, koupené v karatě u krejčího nechce koupit nikdo...
je to chyba, nebo záměr?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Povrch - výkup "harampádí"
Ja treba nemel moc stesti na itemy, mozna je to tim, ze tolik necreepimSveneld wrote:dnes jsem obehl nekolik dungeonu a v 80% z nich mi vypadlo neco zajimaveho - ctyri veci byly ruzne zbroje a zbrane vse +3ky
myslim ze je nastaveno zbytecne velke %to na padani techto veci v lootu
cesta neni, ale ve snizeni vykupni ceny vsech veci
spis v omezeni sance na ziskani podobneho predmetu, tohle cele jinak velice devalvuje craft a nici ekonomiku, doted funkcni
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
Re: Povrch - výkup "harampádí"
Ono ty věci co jdou najít v pokladech sou fajn....teda já ještě nic nenašel, ale je to spestření lootu a líbí se mi to.
Otázkou jestli by se měly nalézat v takové míře jako teď.
Protože to vcelku zase ubere craftu a crafteři zase vydělají míň.
No a taky ty věci sou zase nový příliv pěněz do modulu. Ikdyž to se teď zmírní, když se nastavil strop výkupních cen na 10k. Ale na druhou stranu třeba nějaké kameny nebo sošky měly větší hodnotu. Takže mám teď třeba 10 hvězdných safírů, které bych prodal za víc jak 170k a prodám je teď za 100k. No mě to moc nevadí, ale některým může
.
Otázkou jestli by se měly nalézat v takové míře jako teď.
Protože to vcelku zase ubere craftu a crafteři zase vydělají míň.
No a taky ty věci sou zase nový příliv pěněz do modulu. Ikdyž to se teď zmírní, když se nastavil strop výkupních cen na 10k. Ale na druhou stranu třeba nějaké kameny nebo sošky měly větší hodnotu. Takže mám teď třeba 10 hvězdných safírů, které bych prodal za víc jak 170k a prodám je teď za 100k. No mě to moc nevadí, ale některým může
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
- Silvaner01
- Měšťan
- Posts: 176
- Joined: 00:28 24. May 2010
- Location: Brno
Re: Povrch - výkup "harampádí"
kucik wrote:Proč je nechce koupit nikdo? Nabízí za ně 1gp, nebo říká, že předmět nevykupuje?Silvaner01 wrote:Dám to sem , je to trochu srovnatelný...
Když chci prodat věci koupené například u krejčího a už se mi nehodí, nabidne mi za některé
asi čtvrtinovou cenu, taky podle toho kde prodávám a podle odhadu ceny asi,
ale třeba chrániče, koupené v karatě u krejčího nechce koupit nikdo...
je to chyba, nebo záměr?
to nevim, nenabízí za ně nic, jen 0gp... u dobrodruha i u krejčího,
u ostatních je napsáno že ty věci nekoupí vubec..
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
Re: Povrch - výkup "harampádí"
Tak to těžko říct, co s těmi chrániči je. Opravdu nejsou z craftu? Byly třeba někdy opravované?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- Silvaner01
- Měšťan
- Posts: 176
- Joined: 00:28 24. May 2010
- Location: Brno
Re: Povrch - výkup "harampádí"
kucik wrote:Tak to těžko říct, co s těmi chrániči je. Opravdu nejsou z craftu? Byly třeba někdy opravované?
tak jsem to zkoušel opravit... samozřejmě to nejde...
jsou koupený u krejčího v karatě...
když tak je vyhodím...
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.