Povrch - výkup "harampádí"

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
cer-c
Nováček
Posts: 40
Joined: 21:02 21. Jun 2010

Povrch - výkup "harampádí"

Post by cer-c »

Dnes jsem chtěl prodat věci jako obvykle. Jel jsem do Doubkova a když jsem chtěl prodat cennější věci než za 10k, tak mi obchodním nabídl jen 10k. Řekl jsem si, že se asi změnilo kvantum peněz, které ten šmoula u sebe má. Sebral jsem se a jel jsem do Karathy. Skočil jsem k dobrodruhovi a tam mi nabídl tu samou cenu, ale i za věci o kterých jistě vím, že mají cenu vyšší.

Nevloudila se tam někde chybka nebo to je záměr?
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Povrch - výkup "harampádí"

Post by DenGrasse »

Rejty wrote:Do obchodů v Podtemnu i na povrchu přidány následující věci:

- lepší praky a munice do nich
- lepší vrhací zbraně
- lepší kuše a munice do nich

Dále nastavení maximálních výkupních cen v obchodech.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
cer-c
Nováček
Posts: 40
Joined: 21:02 21. Jun 2010

Re: Povrch - výkup "harampádí"

Post by cer-c »

DenGrasse wrote:...
Aha, nějak jsem to přehlédl.
cer-c
Nováček
Posts: 40
Joined: 21:02 21. Jun 2010

Re: Povrch - výkup "harampádí"

Post by cer-c »

Ještě jeden dotaz. Na cože je dobrý odhad ceny, když všechny zajímavější cennosti člověk prodá jen za 10k?

EDIT: tedy kromě nakupování výzbroje, ktero si postava koupí párkrát za svůj život
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: Povrch - výkup "harampádí"

Post by Sveneld »

dnes jsem obehl nekolik dungeonu a v 80% z nich mi vypadlo neco zajimaveho - ctyri veci byly ruzne zbroje a zbrane vse +3ky
myslim ze je nastaveno zbytecne velke %to na padani techto veci v lootu
cesta neni, ale ve snizeni vykupni ceny vsech veci
spis v omezeni sance na ziskani podobneho predmetu, tohle cele jinak velice devalvuje craft a nici ekonomiku, doted funkcni
nwn
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: Povrch - výkup "harampádí"

Post by zachy »

S tím souhlasím.
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
User avatar
Silvaner01
Měšťan
Posts: 176
Joined: 00:28 24. May 2010
Location: Brno

Re: Povrch - výkup "harampádí"

Post by Silvaner01 »

Dám to sem , je to trochu srovnatelný...

Když chci prodat věci koupené například u krejčího a už se mi nehodí, nabidne mi za některé
asi čtvrtinovou cenu, taky podle toho kde prodávám a podle odhadu ceny asi,
ale třeba chrániče, koupené v karatě u krejčího nechce koupit nikdo...

je to chyba, nebo záměr?
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Povrch - výkup "harampádí"

Post by kucik »

Silvaner01 wrote:Dám to sem , je to trochu srovnatelný...

Když chci prodat věci koupené například u krejčího a už se mi nehodí, nabidne mi za některé
asi čtvrtinovou cenu, taky podle toho kde prodávám a podle odhadu ceny asi,
ale třeba chrániče, koupené v karatě u krejčího nechce koupit nikdo...

je to chyba, nebo záměr?
Proč je nechce koupit nikdo? Nabízí za ně 1gp, nebo říká, že předmět nevykupuje?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
tao kan
Mistr
Posts: 826
Joined: 17:29 25. Jan 2009
Contact:

Re: Povrch - výkup "harampádí"

Post by tao kan »

Sveneld wrote:dnes jsem obehl nekolik dungeonu a v 80% z nich mi vypadlo neco zajimaveho - ctyri veci byly ruzne zbroje a zbrane vse +3ky
myslim ze je nastaveno zbytecne velke %to na padani techto veci v lootu
cesta neni, ale ve snizeni vykupni ceny vsech veci
spis v omezeni sance na ziskani podobneho predmetu, tohle cele jinak velice devalvuje craft a nici ekonomiku, doted funkcni
Ja treba nemel moc stesti na itemy, mozna je to tim, ze tolik necreepim :). Těšim se až něco najdu. kolik bossu jsi navštívil a kolik itemu jsi našel? Helmu +3 od tebe klidně koupim, v craftu ji pry kuli bugu nikdo neudela.
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Povrch - výkup "harampádí"

Post by -RoF- »

Ono ty věci co jdou najít v pokladech sou fajn....teda já ještě nic nenašel, ale je to spestření lootu a líbí se mi to.
Otázkou jestli by se měly nalézat v takové míře jako teď.
Protože to vcelku zase ubere craftu a crafteři zase vydělají míň.

No a taky ty věci sou zase nový příliv pěněz do modulu. Ikdyž to se teď zmírní, když se nastavil strop výkupních cen na 10k. Ale na druhou stranu třeba nějaké kameny nebo sošky měly větší hodnotu. Takže mám teď třeba 10 hvězdných safírů, které bych prodal za víc jak 170k a prodám je teď za 100k. No mě to moc nevadí, ale některým může ;).
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
Silvaner01
Měšťan
Posts: 176
Joined: 00:28 24. May 2010
Location: Brno

Re: Povrch - výkup "harampádí"

Post by Silvaner01 »

kucik wrote:
Silvaner01 wrote:Dám to sem , je to trochu srovnatelný...

Když chci prodat věci koupené například u krejčího a už se mi nehodí, nabidne mi za některé
asi čtvrtinovou cenu, taky podle toho kde prodávám a podle odhadu ceny asi,
ale třeba chrániče, koupené v karatě u krejčího nechce koupit nikdo...

je to chyba, nebo záměr?
Proč je nechce koupit nikdo? Nabízí za ně 1gp, nebo říká, že předmět nevykupuje?

to nevim, nenabízí za ně nic, jen 0gp... u dobrodruha i u krejčího,
u ostatních je napsáno že ty věci nekoupí vubec..
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Povrch - výkup "harampádí"

Post by kucik »

Tak to těžko říct, co s těmi chrániči je. Opravdu nejsou z craftu? Byly třeba někdy opravované?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Silvaner01
Měšťan
Posts: 176
Joined: 00:28 24. May 2010
Location: Brno

Re: Povrch - výkup "harampádí"

Post by Silvaner01 »

kucik wrote:Tak to těžko říct, co s těmi chrániči je. Opravdu nejsou z craftu? Byly třeba někdy opravované?

tak jsem to zkoušel opravit... samozřejmě to nejde...
jsou koupený u krejčího v karatě...
když tak je vyhodím...
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
Locked