Page 1 of 1

Povrch - výkup "harampádí"

Posted: 18:13 29. Nov 2010
by cer-c
Dnes jsem chtěl prodat věci jako obvykle. Jel jsem do Doubkova a když jsem chtěl prodat cennější věci než za 10k, tak mi obchodním nabídl jen 10k. Řekl jsem si, že se asi změnilo kvantum peněz, které ten šmoula u sebe má. Sebral jsem se a jel jsem do Karathy. Skočil jsem k dobrodruhovi a tam mi nabídl tu samou cenu, ale i za věci o kterých jistě vím, že mají cenu vyšší.

Nevloudila se tam někde chybka nebo to je záměr?

Re: Povrch - výkup "harampádí"

Posted: 18:21 29. Nov 2010
by DenGrasse
Rejty wrote:Do obchodů v Podtemnu i na povrchu přidány následující věci:

- lepší praky a munice do nich
- lepší vrhací zbraně
- lepší kuše a munice do nich

Dále nastavení maximálních výkupních cen v obchodech.

Re: Povrch - výkup "harampádí"

Posted: 18:25 29. Nov 2010
by cer-c
DenGrasse wrote:...
Aha, nějak jsem to přehlédl.

Re: Povrch - výkup "harampádí"

Posted: 18:30 29. Nov 2010
by cer-c
Ještě jeden dotaz. Na cože je dobrý odhad ceny, když všechny zajímavější cennosti člověk prodá jen za 10k?

EDIT: tedy kromě nakupování výzbroje, ktero si postava koupí párkrát za svůj život

Re: Povrch - výkup "harampádí"

Posted: 18:39 29. Nov 2010
by Sveneld
dnes jsem obehl nekolik dungeonu a v 80% z nich mi vypadlo neco zajimaveho - ctyri veci byly ruzne zbroje a zbrane vse +3ky
myslim ze je nastaveno zbytecne velke %to na padani techto veci v lootu
cesta neni, ale ve snizeni vykupni ceny vsech veci
spis v omezeni sance na ziskani podobneho predmetu, tohle cele jinak velice devalvuje craft a nici ekonomiku, doted funkcni

Re: Povrch - výkup "harampádí"

Posted: 21:18 29. Nov 2010
by zachy
S tím souhlasím.

Re: Povrch - výkup "harampádí"

Posted: 21:19 29. Nov 2010
by Silvaner01
Dám to sem , je to trochu srovnatelný...

Když chci prodat věci koupené například u krejčího a už se mi nehodí, nabidne mi za některé
asi čtvrtinovou cenu, taky podle toho kde prodávám a podle odhadu ceny asi,
ale třeba chrániče, koupené v karatě u krejčího nechce koupit nikdo...

je to chyba, nebo záměr?

Re: Povrch - výkup "harampádí"

Posted: 09:22 30. Nov 2010
by kucik
Silvaner01 wrote:Dám to sem , je to trochu srovnatelný...

Když chci prodat věci koupené například u krejčího a už se mi nehodí, nabidne mi za některé
asi čtvrtinovou cenu, taky podle toho kde prodávám a podle odhadu ceny asi,
ale třeba chrániče, koupené v karatě u krejčího nechce koupit nikdo...

je to chyba, nebo záměr?
Proč je nechce koupit nikdo? Nabízí za ně 1gp, nebo říká, že předmět nevykupuje?

Re: Povrch - výkup "harampádí"

Posted: 09:34 30. Nov 2010
by tao kan
Sveneld wrote:dnes jsem obehl nekolik dungeonu a v 80% z nich mi vypadlo neco zajimaveho - ctyri veci byly ruzne zbroje a zbrane vse +3ky
myslim ze je nastaveno zbytecne velke %to na padani techto veci v lootu
cesta neni, ale ve snizeni vykupni ceny vsech veci
spis v omezeni sance na ziskani podobneho predmetu, tohle cele jinak velice devalvuje craft a nici ekonomiku, doted funkcni
Ja treba nemel moc stesti na itemy, mozna je to tim, ze tolik necreepim :). Těšim se až něco najdu. kolik bossu jsi navštívil a kolik itemu jsi našel? Helmu +3 od tebe klidně koupim, v craftu ji pry kuli bugu nikdo neudela.

Re: Povrch - výkup "harampádí"

Posted: 09:57 30. Nov 2010
by -RoF-
Ono ty věci co jdou najít v pokladech sou fajn....teda já ještě nic nenašel, ale je to spestření lootu a líbí se mi to.
Otázkou jestli by se měly nalézat v takové míře jako teď.
Protože to vcelku zase ubere craftu a crafteři zase vydělají míň.

No a taky ty věci sou zase nový příliv pěněz do modulu. Ikdyž to se teď zmírní, když se nastavil strop výkupních cen na 10k. Ale na druhou stranu třeba nějaké kameny nebo sošky měly větší hodnotu. Takže mám teď třeba 10 hvězdných safírů, které bych prodal za víc jak 170k a prodám je teď za 100k. No mě to moc nevadí, ale některým může ;).

Re: Povrch - výkup "harampádí"

Posted: 15:07 30. Nov 2010
by Silvaner01
kucik wrote:
Silvaner01 wrote:Dám to sem , je to trochu srovnatelný...

Když chci prodat věci koupené například u krejčího a už se mi nehodí, nabidne mi za některé
asi čtvrtinovou cenu, taky podle toho kde prodávám a podle odhadu ceny asi,
ale třeba chrániče, koupené v karatě u krejčího nechce koupit nikdo...

je to chyba, nebo záměr?
Proč je nechce koupit nikdo? Nabízí za ně 1gp, nebo říká, že předmět nevykupuje?

to nevim, nenabízí za ně nic, jen 0gp... u dobrodruha i u krejčího,
u ostatních je napsáno že ty věci nekoupí vubec..

Re: Povrch - výkup "harampádí"

Posted: 15:13 30. Nov 2010
by kucik
Tak to těžko říct, co s těmi chrániči je. Opravdu nejsou z craftu? Byly třeba někdy opravované?

Re: Povrch - výkup "harampádí"

Posted: 16:30 30. Nov 2010
by Silvaner01
kucik wrote:Tak to těžko říct, co s těmi chrániči je. Opravdu nejsou z craftu? Byly třeba někdy opravované?

tak jsem to zkoušel opravit... samozřejmě to nejde...
jsou koupený u krejčího v karatě...
když tak je vyhodím...