IC forum
Re: IC forum
pokud hrajes na povrchu mel bys videt IC povrchu. pokud je nevidis hlas se u rejtyho.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: IC forum
Vidis a mně kluci řekli, že můžeš hrát jen za jednu z frakcí, pokud chceš přejít musíš absolvovat 2 měsíce přechodného období. Asi to postrádá smysl, pokud jsi měl oba přístupy.calvix wrote:taky mi nejak zmizlo IC , driv sem videl povrch aj podtemno tedka nic
Re: IC forum
Jaký 2 měsíce to slyšim poproví. Co to má bejt?Alvarion wrote:Vidis a mně kluci řekli, že můžeš hrát jen za jednu z frakcí, pokud chceš přejít musíš absolvovat 2 měsíce přechodného období. Asi to postrádá smysl, pokud jsi měl oba přístupy.calvix wrote:taky mi nejak zmizlo IC , driv sem videl povrch aj podtemno tedka nic
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Re: IC forum
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.