Page 1 of 1

IC forum

Posted: 22:20 01. Jan 2011
by sendys
nashcval se vymazali ic informace nebo jak ?:) zajimalo by me to protoze ja tam ted nic nemam

Re: IC forum

Posted: 23:59 01. Jan 2011
by DenGrasse
pokud hrajes na povrchu mel bys videt IC povrchu. pokud je nevidis hlas se u rejtyho.

Re: IC forum

Posted: 12:23 02. Jan 2011
by calvix
taky mi nejak zmizlo IC , driv sem videl povrch aj podtemno tedka nic :wall:

Re: IC forum

Posted: 13:49 02. Jan 2011
by Alvarion
calvix wrote:taky mi nejak zmizlo IC , driv sem videl povrch aj podtemno tedka nic :wall:
Vidis a mně kluci řekli, že můžeš hrát jen za jednu z frakcí, pokud chceš přejít musíš absolvovat 2 měsíce přechodného období. Asi to postrádá smysl, pokud jsi měl oba přístupy.

Re: IC forum

Posted: 15:00 02. Jan 2011
by hrusi
Alvarion wrote:
calvix wrote:taky mi nejak zmizlo IC , driv sem videl povrch aj podtemno tedka nic :wall:
Vidis a mně kluci řekli, že můžeš hrát jen za jednu z frakcí, pokud chceš přejít musíš absolvovat 2 měsíce přechodného období. Asi to postrádá smysl, pokud jsi měl oba přístupy.
Jaký 2 měsíce to slyšim poproví. Co to má bejt?

Re: IC forum

Posted: 15:09 02. Jan 2011
by Derken-