IC forum
Posted: 22:20 01. Jan 2011
nashcval se vymazali ic informace nebo jak ?:) zajimalo by me to protoze ja tam ted nic nemam
Vidis a mně kluci řekli, že můžeš hrát jen za jednu z frakcí, pokud chceš přejít musíš absolvovat 2 měsíce přechodného období. Asi to postrádá smysl, pokud jsi měl oba přístupy.calvix wrote:taky mi nejak zmizlo IC , driv sem videl povrch aj podtemno tedka nic
Jaký 2 měsíce to slyšim poproví. Co to má bejt?Alvarion wrote:Vidis a mně kluci řekli, že můžeš hrát jen za jednu z frakcí, pokud chceš přejít musíš absolvovat 2 měsíce přechodného období. Asi to postrádá smysl, pokud jsi měl oba přístupy.calvix wrote:taky mi nejak zmizlo IC , driv sem videl povrch aj podtemno tedka nic