Page 1 of 5

Milijóóóny účtů

Posted: 18:04 07. Jan 2011
by Lord_Berserk
Vim, ze to je nemozny vosterit, proto to pisu do flames.
(chapu, ze nekdo ma asi sourozence a nechce mit s nim spolecnej ucet) :)
Proc je ted novej trend na Thalii mit 20 ruznejch uctu na foru plus dalsich X ve hre.
Ten kdo tim prasi, na toho se casem pride to neni tak hrozny :mrgreen: ale nejvic co mi na tom s**e, ze uz je tolik uctu na jednoho hrace, az sem se v tom uplne ztratil :mrgreen:
A nejhorsi ze vseho je hra na "Pana Tajemneho", kdyz mi telluje ... pomaaalu vi jakou mam barvu spodniho pradla, ale nechce mi rict kdo to je vid "frisco.cz" tebe si podam :twisted: :twisted:

To uz vas prestalo snad bavit creepit prispevky na foru, ze si zakladate novy a novy ucty ??? Mizerove :weap_uzi:

Chtit max. 2 uctet na jedna IP ... pak se Berserk vyznat :mrgreen: :viking:

Re: Milijóóóny účtů

Posted: 18:28 07. Jan 2011
by Radim
A nejhorsi ze vseho je hra na "Pana Tajemneho", kdyz mi telluje ... pomaaalu vi jakou mam barvu spodniho pradla, ale nechce mi rict kdo to je vid "frisco.cz" tebe si podam :twisted: :twisted:

Souhlas Bersi,ale tobě napsat tell nejde aspoň ne teda mě pokud mi nenapíšeš první :mrgreen:

Re: Milijóóóny účtů

Posted: 18:33 07. Jan 2011
by kucik
Holt když už ho všichni posílaj k šípku na starém účtu, protože ho znají, je třeba založit nový účet, aby s ním aspoň někdo komunikoval. Což obvykle stejně trvá jen chvilku.

Zpravidla jde o pár tradičních Thalijských maskotů.

Re: Milijóóóny účtů

Posted: 18:44 07. Jan 2011
by Shaman88
Pro mě úplně normálka.
Co 3 - 4 měsíce, měním všechny účty co na netu mám...

Re: Milijóóóny účtů

Posted: 18:45 07. Jan 2011
by Radim
kucik wrote:Holt když už ho všichni posílaj k šípku na starém účtu, protože ho znají, je třeba založit nový účet, aby s ním aspoň někdo komunikoval. Což obvykle stejně trvá jen chvilku.

Zpravidla jde o pár tradičních Thalijských maskotů.
No mě se už předvedl.Příště to nascreenuju a pošlu týmu,protože urážet se nenechám.

Re: Milijóóóny účtů

Posted: 18:52 07. Jan 2011
by Lord_Berserk
Radim wrote:
A nejhorsi ze vseho je hra na "Pana Tajemneho", kdyz mi telluje ... pomaaalu vi jakou mam barvu spodniho pradla, ale nechce mi rict kdo to je vid "frisco.cz" tebe si podam :twisted: :twisted:

Souhlas Bersi,ale tobě napsat tell nejde aspoň ne teda mě pokud mi nenapíšeš první :mrgreen:
Aspon te laminatori nevotravujou ... jen ty co vi jak obejit ty magicky uvozovky ve jmene :mrgreen:

Re: Milijóóóny účtů

Posted: 18:53 07. Jan 2011
by kucik
Shaman88 wrote:Pro mě úplně normálka.
Co 3 - 4 měsíce, měním všechny účty co na netu mám...
A proč? Jen tak ze zvědavosti. Jediný, co mě napadá je určitá ochrana soukromí, ale to třeba v případě hry nemá smysl.

Re: Milijóóóny účtů

Posted: 19:00 07. Jan 2011
by Bahnak
Radim wrote:No mě se už předvedl.Příště to nascreenuju a pošlu týmu,protože urážet se nenechám.
Jedině tak můžeme bojovat, jiná cesta bohužel není, s některými lidmi bohužel po dobrém nic nezmůžeš.

Pro všechny: pokud vám telluje osoba, jejíž telly jsou vám nepříjemné, či dokonce urážlivé, zkuste mu ve vší slušnosti říct, že na takovou komunikaci nemáte náladu a ani čas. Pakliže nebude toto respektovat, porušuje pravidlo. Pokud někdo porušuje pravidla, dostane trest.
Já jsem na chytráky po tellu taky alergický, takže se nebojte a posílejte screeny, jinak se ta válka vyhrát nedá.

Re: Milijóóóny účtů

Posted: 19:05 07. Jan 2011
by Pajule
:D :D :D :D do nich Bersííí roztřílej je na maděču hh...!! jsem s tebou :var_47: :var_16:

Re: Milijóóóny účtů

Posted: 19:07 07. Jan 2011
by Shaman88
kucik wrote:
Shaman88 wrote:Pro mě úplně normálka.
Co 3 - 4 měsíce, měním všechny účty co na netu mám...
A proč? Jen tak ze zvědavosti. Jediný, co mě napadá je určitá ochrana soukromí, ale to třeba v případě hry nemá smysl.
Samozřejmě, je to určitá ochrana soukromí.
V případě hry, no. řekněme že to má smysl. Nechci to moc pitvat, ale jsou individua, která když zjistí že něco umím a několikrát jim ochotně s něčím pomůžu, tak mi začnou spamovat icq a mail a veškerou komunikaci abych dělal věci za ně. A to se týká jak školy, pomoci s pc, různých her nebo třeba buildování v nwn.

Tím spamovat myslím 10+ požadavků denně.

Re: Milijóóóny účtů

Posted: 19:11 07. Jan 2011
by Woxa
Shaman88 wrote:... ale jsou individua, která když zjistí že něco umím a několikrát jim ochotně s něčím pomůžu, tak mi začnou spamovat icq a mail a veškerou komunikaci abych dělal věci za ně...
No tyhle mam taky rad, ale obvykle jim slusne vysvetlim, ze se to bud maji naucit sami a nebo at zaplati... kdyz nepochopi a prudi dale, tak to resi ignorace :)

Re: Milijóóóny účtů

Posted: 19:47 07. Jan 2011
by Maya
Kdo je vůbec ten frisco.cz? Mě také občas krapet prudí. Jako nic horšího, ale přesně:
Lord_Berserk wrote: A nejhorsi ze vseho je hra na "Pana Tajemneho", kdyz mi telluje ... pomaaalu vi jakou mam barvu spodniho pradla, ale nechce mi rict kdo to je vid "frisco.cz".....
Nic extra, ale trefí se třeba do chvíle kdy nemám náladu a to couvá i dračice chránící mladé, jen frisco ne a jede a jede..a jede... :-P :-D

Re: Milijóóóny účtů

Posted: 20:30 07. Jan 2011
by Cyprian
No taky mám chut ukázat na mistra X co na foru komunikuje za učet A, ale když se mu nehodí aby byla známa jeho totožnost tak nasadi učet B

Ja osobne bych taky hlasoval pro omezeni učtů. Třeba tenhle sme taky měli se segrou společný

Re: Milijóóóny účtů

Posted: 01:16 08. Jan 2011
by sendys
pajule prosim te tebe otravuje kazdy druhy i kdyz keca jen pres ic ... tak mlc a hraj si tu svou machr elfku a litej si po stromech nemam na tebe naladu a ani na tve lzi mela by si nejdrive vyrust a potom se michat do diskuzi dospelich dale se za frisco omlouvam je jen zvedava a obcas i kdyz ne tak jako ja otravna .. ale rekl bych ze hraje celkem pekne genialni RP a nejak extra to neprehani doufam ze budete brat mou omluvu jako jeji a uz to nebduete resit po praci na to nemam naladu ani chut a ona bych rekl toho ma ted taky dost kvuli praci

Re: Milijóóóny účtů

Posted: 01:24 08. Jan 2011
by Prasokralik
sendys wrote:pajule prosim te tebe otravuje kazdy druhy i kdyz keca jen pres ic ... tak mlc a hraj si tu svou machr elfku a litej si po stromech nemam na tebe naladu a ani na tve lzi mela by si nejdrive vyrust a potom se michat do diskuzi dospelich dale se za frisco omlouvam je jen zvedava a obcas i kdyz ne tak jako ja otravna .. ale rekl bych ze hraje celkem pekne genialni RP a nejak extra to neprehani doufam ze budete brat mou omluvu jako jeji a uz to nebduete resit po praci na to nemam naladu ani chut a ona bych rekl toho ma ted taky dost kvuli praci
:surprised: :surprised: :surprised: