Page 1 of 1

Vcelareni

Posted: 14:41 01. Feb 2011
by Lord_Berserk
Se chci zeptat esi se planuje nejaky rozumejsi vyuziti tohodle skillu.
Vcera sem se nudil a dotah sem asi za 20min pokusu skill na 1% z toho sem nasbiral 5 lahvi medu ... no a hostinskej mi dal 20 zlataku ... krkoun :mrgreen:

Bude vcelareni nejak do budoucna vyuzitelny a nebo se s nim nepocita ???

Re: Vcelareni

Posted: 15:02 01. Feb 2011
by Silvaner01
Lord_Berserk wrote:Se chci zeptat esi se planuje nejaky rozumejsi vyuziti tohodle skillu.
Vcera sem se nudil a dotah sem asi za 20min pokusu skill na 1% z toho sem nasbiral 5 lahvi medu ... no a hostinskej mi dal 20 zlataku ... krkoun :mrgreen:

Bude vcelareni nejak do budoucna vyuzitelny a nebo se s nim nepocita ???

Jo, to se přidám...
Já to zkoušel na prvním levlu, tu včelařinu, málem jsem u toho umřel,
protože mě akorát poštípaly včely a jediný co z toho bylo, tak měla
moje postava asi 3 hodiny větší prsa :twisted: což evidentně bersova
postava nepotřebuje :P

Aspoň jíst kdyby to šlo...

Re: Vcelareni

Posted: 15:23 01. Feb 2011
by Molly23
A co třeba rybaření že... nebo já nevím. Mám skill asi 7 procent... možná později je to drsnější

Re: Vcelareni

Posted: 21:28 01. Feb 2011
by monstera
Molly23 wrote:A co třeba rybaření že... nebo já nevím. Mám skill asi 7 procent... možná později je to drsnější
Pokud si pamatuju, je to pozůstatek z předwipové doby, kde byl potřeba med nebo vosk při psaní svitků... už nevím přesně, jak to bylo

Re: Vcelareni

Posted: 21:35 01. Feb 2011
by maku
OT // Jsem zásadně proti vnášení včel, vos či srčnů do hry ! Trpím apifobií! Dost, že občas zapomenu vypnout zvuk, kdyz vlezu do oněch míst, kde ty žlutý potvory lítaj a pak vystřelím ze židle jako raketa, pak začnu slyšet ten odporný zvuk.

Re: Vcelareni

Posted: 21:55 01. Feb 2011
by Bahnak
Ano, je to pozůstatek ze starých dob, nicméně je neškodný (až tedy na nálet včel, který umí i zabíjet :-D ).
Systémově hře nijak nevadí a stejně jako rybaření je to spíše bonus pro Roleplayery - možnost chytit si na prut rybu a upéct na ohni či si z úlu vytáhnout medík... Já jsem za tyto malinké drobnosti rád. No vážně, kdo může o sobě prohlásit že sbírá na Thalii nejlépe med?
A ještě ta věc, že když dosáhnete 100% ve včelařině tak dostanete pernamentně systémem přiděleno +2 do všech atributů a imku na jedy

Re: Vcelareni

Posted: 22:14 01. Feb 2011
by Molly23
Ten med jde jíst?

Re: Vcelareni

Posted: 22:23 01. Feb 2011
by Práček
Bahnak wrote:No vážně, kdo může o sobě prohlásit že sbírá na Thalii nejlépe med?
no jen pockej...zalozim si v podtemnu profesionalní vcelařinu...z celého podtemna bude velký úl...hmmm Shianala včelí králov...tedy matriarcha 8)

chápeme se nééé :mrgreen:


Image

Re: Vcelareni

Posted: 22:48 01. Feb 2011
by Lord_Berserk
Bahnak wrote:Ano, je to pozůstatek ze starých dob, nicméně je neškodný (až tedy na nálet včel, který umí i zabíjet :-D ).
Systémově hře nijak nevadí a stejně jako rybaření je to spíše bonus pro Roleplayery - možnost chytit si na prut rybu a upéct na ohni či si z úlu vytáhnout medík... Já jsem za tyto malinké drobnosti rád. No vážně, kdo může o sobě prohlásit že sbírá na Thalii nejlépe med?
A ještě ta věc, že když dosáhnete 100% ve včelařině tak dostanete pernamentně systémem přiděleno +2 do všech atributů a imku na jedy
To vim ze to je pozustatek ... bohuzel ten med nejde ani jist, tak sem se ptal esi s tim bylo zamejsleno i neco vic ??? Me se to jako RP libi ze muzes vcelarit, ale neni to vyuzitelny a ani tech moc ULU na Thalii neni :D

Re: Vcelareni

Posted: 07:49 02. Feb 2011
by Prasokralik
Kdyby ten med šel jíst tak ta tvoje "elfka" bude mít ještě větší p . . . ozadí než už má! Dobře ře tomu tak není! :viking: