Chtěl jsem se optat jestli by nebylo od věci vrátit všechny kouzla na původní hodnoty.
Tedy ty, kde jejich účinost je prodloužena(např. 1dmg/1AC za každý patý level)
Co si pamatuju, tak se zvedalo kvůli craft výrobkům.
Vidím to teď docela mimo mísu co hraju novou postavu.
Delka kouzel se snížila a ještě mají i účinost nehratelně zvedlou.
+5 zbraň na 25 levelu je taky docela k smíchu.
Dík předem za odpovědi k tématu.
Nastavení kouzel - změna k normálu
Nastavení kouzel - změna k normálu
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: změna k normálu
Vracet VŠECHNA kouzla do výchozích hodnot NWN se určitě neplánuje. Většina kouzel byla upravena (a to ať posílena, nebo oslabena) už před wipem. Nevim o tom, že by se některé kouzlo upravovalo kvůli síle předmětů. Zkus kdyžtak konkrétněji, o které kouzlo ti jde.
Upraven název topicu.
Upraven název topicu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Nastavení kouzel - změna k normálu
Třeba všechny klerické na AC, kůra, kouzelná zbraň, magická zbraň.
Přesný název daného kouzla teď v práci nevypotím
Vždycky sem to chápal tak, že když mám normál zbraň a na +1 nemám levelově ještě
nárok, pomůžu si na krátkou dobu kouzlem a udělám si +1.
To samé u brnění.Teď když dosáhnu na danej bonus AC, tak už stejně tu plátovku mám
a kouzla se nesčítají.Tudíž jsou k prdu.
Klidně kdybys chtěl, tak se na to doma podívám a vypíšu ti o které kouzla se jedná.
Přesný název daného kouzla teď v práci nevypotím
Vždycky sem to chápal tak, že když mám normál zbraň a na +1 nemám levelově ještě
nárok, pomůžu si na krátkou dobu kouzlem a udělám si +1.
To samé u brnění.Teď když dosáhnu na danej bonus AC, tak už stejně tu plátovku mám
a kouzla se nesčítají.Tudíž jsou k prdu.
Klidně kdybys chtěl, tak se na to doma podívám a vypíšu ti o které kouzla se jedná.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.