Page 1 of 1

vrhací sekery

Posted: 09:03 29. Apr 2011
by Morfy
zdravím,
bohužel u vrhacích seker v krámu, řiká kovář že váží 5,5 libry ... ale když si je koupim a rozbalim balíček, tak balíček najednou váží 30,5 libry a dvakrát 50 seker, každá po libře... nakonec táhnu 130,5 libry místo 5,5 :wall: :wall: :wall: (proč se rozbalily hned dvě dávky?? opravdu jsem na to klepl jen jednou)

nemohli byste prosím něco udělat s podobnejma botama? :(

Re: vrhací sekery

Posted: 09:51 29. Apr 2011
by kucik
Jakože změnil výhu ten balíček? To je nějaký divný. Pokud v invu žádný nejsou, tak se vždycky vyhoděj rovnou dva balíky, kvůli automatickýmu doplňování.

Re: vrhací sekery

Posted: 10:57 29. Apr 2011
by Radim
Jedno balení se dá klidně schovat když použiješ zvláštní schopnost předmětu,ale tu nalevo ne tu kterou vyndáš další.

Re: vrhací sekery

Posted: 11:55 29. Apr 2011
by Morfy
Radim wrote:Jedno balení se dá klidně schovat když použiješ zvláštní schopnost předmětu,ale tu nalevo ne tu kterou vyndáš další.
áá, super, toho jsem si asi nevšimnul... díky moc :)
Jakože změnil výhu ten balíček?
no fakt, jak řikám v krámě to ukazovalo 5,5 a když si to koupim tak je to najednou 30,5 což mě dost překvapilo (a zatížilo)