vrhací sekery

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Morfy
Nováček
Posts: 6
Joined: 17:55 27. Apr 2011

vrhací sekery

Post by Morfy »

zdravím,
bohužel u vrhacích seker v krámu, řiká kovář že váží 5,5 libry ... ale když si je koupim a rozbalim balíček, tak balíček najednou váží 30,5 libry a dvakrát 50 seker, každá po libře... nakonec táhnu 130,5 libry místo 5,5 :wall: :wall: :wall: (proč se rozbalily hned dvě dávky?? opravdu jsem na to klepl jen jednou)

nemohli byste prosím něco udělat s podobnejma botama? :(
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: vrhací sekery

Post by kucik »

Jakože změnil výhu ten balíček? To je nějaký divný. Pokud v invu žádný nejsou, tak se vždycky vyhoděj rovnou dva balíky, kvůli automatickýmu doplňování.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: vrhací sekery

Post by Radim »

Jedno balení se dá klidně schovat když použiješ zvláštní schopnost předmětu,ale tu nalevo ne tu kterou vyndáš další.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Morfy
Nováček
Posts: 6
Joined: 17:55 27. Apr 2011

Re: vrhací sekery

Post by Morfy »

Radim wrote:Jedno balení se dá klidně schovat když použiješ zvláštní schopnost předmětu,ale tu nalevo ne tu kterou vyndáš další.
áá, super, toho jsem si asi nevšimnul... díky moc :)
Jakože změnil výhu ten balíček?
no fakt, jak řikám v krámě to ukazovalo 5,5 a když si to koupim tak je to najednou 30,5 což mě dost překvapilo (a zatížilo)
Locked