Po smrti jsem se odlogla a po lognuti zpet jsem umrela znovu (uprostred Ivory). Mohl by me prosim nekdo vytahnout z podsveti? Mam i screeny pokud budou treba.
Edit: Uz jsem byla zachranena, diky Xanti
Elverin z rodu Darwolf - Všechno ví, všechno zná, všude byla dvakrát, za moře vidí a klíče má i od lesa