Dvojita smrt
Posted: 13:44 01. May 2011
Zdravím
Po smrti jsem se odlogla a po lognuti zpet jsem umrela znovu (uprostred Ivory). Mohl by me prosim nekdo vytahnout z podsveti? Mam i screeny pokud budou treba.
Edit: Uz jsem byla zachranena, diky Xanti
Po smrti jsem se odlogla a po lognuti zpet jsem umrela znovu (uprostred Ivory). Mohl by me prosim nekdo vytahnout z podsveti? Mam i screeny pokud budou treba.
Edit: Uz jsem byla zachranena, diky Xanti