Page 1 of 1

Dvojita smrt

Posted: 13:44 01. May 2011
by Elverin
Zdravím

Po smrti jsem se odlogla a po lognuti zpet jsem umrela znovu (uprostred Ivory). Mohl by me prosim nekdo vytahnout z podsveti? Mam i screeny pokud budou treba.


Edit: Uz jsem byla zachranena, diky Xanti :)