Page 1 of 1
Truhlařina
Posted: 17:12 03. Jun 2011
by G-ladiator
Jak jako truhlář můžu vyrobit štít?
V pracovní stanici mám na výběr jen luky a kuše, podle prodávané knihy bych měl být schopný dělat i štíty.
Re: Truhlařina
Posted: 17:19 03. Jun 2011
by Nalkanar
Řešilo se jinde... někdy loni touhle dobou se předělávalo, pak nomis (craft WB) nějak neměl čas, odešel z týmu atd. atd. (nevím přesně) a nějak se štíty nedořešili.
Re: Truhlařina
Posted: 17:24 03. Jun 2011
by G-ladiator
Ou, to je nemilé. Pak bych to asi připomenul a poprosil o nápravu (pokud je možná).
Re: Truhlařina
Posted: 17:34 03. Jun 2011
by Daanri
Tam je problem, ze z dlhodobeho hladiska sa nema tomu kto z WB venovat. Ak by sa nasiel clovek co sa vyznam v scriptovani a ochotny sa starat o craft tak ho velmi radi uvitame.

Re: Truhlařina
Posted: 18:01 03. Jun 2011
by G-ladiator
Nebylo by možné tedy vrátit truhlařinu do stavu, v jakém byla, než se na ní začalo pracovat? Pokud existuje záloha.
Re: Truhlařina
Posted: 16:02 04. Jun 2011
by Bahnak
Nejsem adekvátní odpovědět na tuto otázku stoprocentně, ale zkusím to: bohužel nemyslím že je toto možné.
"Staré (tehdy plně fungující) crafty" byl z důvodu nevyváženosti systému Nomiskem nahrazovány za "crafty nové".
Nomisek ale začal stavět dům, v ČR se obvykle navíc jen ohřeje, do toho maká jak šroub ve vývoji a vůbec nemá čas (je fakt největší workoholik kterého jsem kdy poznal)
Pokud by jsme tedy schrastili zálohu, stejně ji dát do světa kvůli vyvážení nemůžeme. (byl by to krok zpět a v návaznosti na to by se stalo více průserů nežli pomoci)
Otázka "truhlařina - výroba štítů" je bohužel již dlouhodobá.
Vzhledem k nehýbajícímu se novému craftu byly do světa vpuštěni obchodníci, kteří nahrazují chybějící crafty.
Pavézy +5 tedy nejdou vyrobit, ale alespoň se dají koupit.
Je mi jasné že to není nejlepší řešení, ale s politováním musím seznat, že bez scriptera který by se o craft staral nedokážeme s tou situací nikdo hnout.
Na fóru zeje v craftových chybách už asi 50 příspěvků s chybami k opravení, a jak sami vidíte, nedokáže s tím bez scriptera dělat vůbec nic.
Kdokoliv kdo by měl chuť a čas se této části scriptařiny věnovat, ať se hlásí u Kucika či kohokoliv z teamu, opravdu ho velmi rádi uvítáme.
Re: Truhlařina
Posted: 18:10 04. Jun 2011
by drake127
Až mi skončí zkoušky a nabalené věci z práce, neměl by být problém se na nějaké bugy podívat, takové věci nezaberou (po jednom) tolik času.